Maasoojuspump

Thermia Diplomat Optimum G3

Thermia Diplomat Optimum G3 on kütte-, jahutus- ja soojaveesüsteem, mis põhineb maapinnas talletatud enegriast. See kujutab endast täielikku ja kulutõhusat alternatiivi fossiilkütuse katlale.

Optimum G3 on loodud tagama suurepärase sisekliima, maksimaalse töökindluse ja optimaalse kulutasuvuse. Varustades Su kodu küttega, sooja tarbeveega ja suvel jahutusega hoiad kokku kuni 80% küttekuludelt.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!
 • Vähendab teie energiakulu 80%
 • Optimum-tehnoloogia tagab suurema aastaringse efektiivsuse
 • Väga tõhus sooja vee valmistamine (TWS- ja HGW-tehnoloogia)
 • Paindlikkus nii uusehitiste kui ka renoveerimisobjektide puhul
 • Üks lahendus – küte, soe tarbevesi ja jahutus
 • Väike müratase
 • Online – reguleerige soojuspumpa ükskõik kus te ka ei viibiks
Maasoojuspump Thermia Diplomat Optimum G3

A+++ energiaklass, kui soojuspump on integreeritud süsteemi osa.

Maasoojuspump Thermia Diplomat Optimum G3
A++ energiaklass, kui soojuspump on ainus soojusallikas.
Maasoojuspump Thermia Diplomat Optimum G3

Optimum tehnoloogia.

Soojuspump töötab alati maksimaalse efektiivsusega

Optimum-tehnoloogia jälgib pidevalt teie süsteemi ja reguleerib selle põhjal pumba jõudlust. Juhtseade jälgib pidevalt süsteemi ja vajaduse korral reguleerib automaatselt ringluspumpade kiirust, et hoida soolalahuse ja kütteahela ettenähtud temperatuuride vahet.

Reguleeritava kiirusega A-klassi maasoojuspumbad tagavad, et pumba igapäevase töötamise saab alati seada kasutaja nõuete ja tingimuste kohaseks. See tähendab, et võite olla kindel, et pump töötab alati maksimaalse efektiivsusega.

Kontroller – soojuspumba aju

Thermia kontroller kasutab algoritmi, mis tagab madalaima võimaliku kulu, säilitades samal ajal soovitud sisetemperatuuri. Thermia juhtimissüsteemi kasutamine vähendab vajalike termostaatide arvu ja tähendab, et pumbad, ventiilid, tsooniventiilid ja kellad ei ole enam vajalikud.

Kvaliteetsed komponendid

Thermia maasoojuspumpades kasutatavaid komponente toodavad vaid tunnustatud Euroopa brändid. Nende hulka kuuluvad A-klassi kiirusega kontrollitud tsirkulatsioonipumbad ja suure jõudlusega soojusvaheti, mida tuntakse kui MPHE (Micro Plate Heat Exchanger). Hügieeni tagamiseks on kuumaveepaak valmistatud roostevabast terasest. Erinevalt emailiga mahutitest ei nõua see anoode. Kasutatavate komponentide kvaliteet tagab paljude aastate pikkuse probleemivaba soojuspumba töö.

Vaikne korpus

Akustiliselt projekteeritud disain tagab ühe madalaima soojuspumba helitaseme terves Maailmas.

Maasoojuspump Thermia Diplomat Optimum G3

180L kuumavee paak

Integreeritud kraanivee stratifitseerimise tehnoloogia (TWS) võimaldab sooja tarbevee tootmist oluliselt kiiremini ja kõrgematel temperatuuridel kui traditsioonilised alternatiivid. TWS-spiraali suur pind ja orientatsioon tagab kiireima taastumisaja.

Kuuma gaasi vee (HGW) tehnoloogia

HGW tehnoloogia eraldab osa kuumast gaasist pärast kompressorit ja enne kondensaatorit. Selle tulemuseks on kõrgema sooja tarbevee temperatuur, vähem sooja tarbevee käivitamise tsükleid, suurem sooja vee maht ja märkimisväärselt parem kütteperioodi hooajaline efektiivsus.

Opti tehnoloogia – adaptiivne jõudlus

Juhtimissüsteem tagab õige temperatuuri pideva jälgimise ja manageerimise. See saavutatakse tsirkulatsioonipumba pinge reguleerimisega, mis muudab vastavalt kiirust. Opti tehnoloogia tähendab, et jõudlust kohandatakse pidevalt vastavalt küttesüsteemi kehtivatele nõuetele ja tingimustele.

Maasoojuspump Thermia Diplomat Optimum G3

Skandinaavia disain ja vastupidavus

Thermia soojuspumbad on konstrueeritud, katsetatud ja valmistatud Euroopa kõige karmimates kliimatingimustes.

Rootsi talved võivad olla ekstreemsed. Veebruar on tavaliselt kõige külmem kuu, kus temperatuur võib Põhja-Rootsis langeda nii madalale kui –30 °C või veelgi madalamale ning kus maju tuleb kütta septembrist maini.

Thermia Diplomat Optimum G3 põhineb soojuspumpade väljatöötamise ja tarnimise 40 aasta pikkusel kogemusel ning see on olnud pärast väljalaskmist 2012. aastal üks Thermia suurima müügieduga pumpasid.

Intelligentne juhtimissüsteem koos lihtsa menüüga

Juhtseade koordineerib ja juhib küttesüsteemi. Thermia soojuspumbad töötavad suure täpsusega, et tagada teie kodus parim võimalik sisekliima võimalikult väikeste kuludega. Meie juhtseadet on väga lihtne kasutada.

Juhtseade kuvab küttekõverad visuaalselt, ja kui kõverad on kord seatud, ei ole enam vaja nendele mõelda. Temperatuuri suurendamiseks või vähendamiseks piisab ühest nupuvajutusest.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!
Maasoojuspump Thermia Diplomat Optimum G3

Thermia Online

Rakendusprogrammi Thermia Online abil saab kontrollida küttesüsteemi nõuetekohast töötamist, vähendada puhkusel viibimise ajaks maja ruumitemperatuuri või saada sõnumeid, kui peaks ilmnema midagi ootamatut.

Meie veebipõhine süsteem annab paigaldajate käsutusse kõikehõlmavad diagnostilised andmed, võimaldab neil kiiresti reageerida teavitustele või vaadata reaalajas andmeid süsteemi töötamise kohta. Rakendusprogramm Thermia Online on saadaval nii Androidi kui ka iPhone’i jaoks.

Maasoojuspump Thermia Diplomat Optimum G3

Las soojuspump hoolitseb ka jahutuse eest!

Maasoojuspump tagab talvel kütmise, kuid suvel saab protsessi lihtsasti ümber pöörata. Soojuspump kogub majast soojust ja juhib selle pinnasesse puuritud puurauku, tagades jahutuse.

See on tavalise õhukonditsioneeriga võrreldes kulusäästlikum. Lisatarvikuga Diplomat Optimum G3 võib suvel tagada ka maja efektiivse jahutuse.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!
Maasoojuspump Thermia Diplomat Optimum G3

G3 unikaalsed tooteomadused

Maasoojuspump Thermia Diplomat Inverter Mini

Töötab tõhusalt igal aastaajal

Thermia Diplomat Optimum G3 on maasoojuspump, mis tagab tänu unikaalsetele tehnilistele lahendustele aastaringse suure jõudluse. Tänu muljetavaldavale kasutegurile (COP) 4,8 (G3 10 klass B0/W35 standardi EN14511 kohaselt) võimaldab Thermia Diplomat Optimum G3 vähendada energiatarbimist kuni 80%.

Kasuteguriga mõõdetakse soojuspumba efektiivsust ning see näitab toodetud ja tarbitud energiahulga suhet. Mida suurem see tegur on, seda parema süsteemiga on tegemist.

Maasoojuspump Thermia Diplomat Inverter Mini

Küte

Kõige tavalisemad Euroopa küttesüsteemid on veepõhised, st vesi transpordib soojusenergia radiaatoritesse või vesipõrandakütte-süsteemidesse. Veepõhise jaotussüsteemi väljundtemperatuur on põrandakütte puhul tavaliselt 30–35 °C ja radiaatorite puhul 45–55 °C. Thermia soojuspumbad pakuvad väikese süsinikuheitega alternatiivi moodsate hoonete traditsioonilistele kateldele, olenemata sellest, kas tegemist on uusehitise või remondiobjektiga ja milline on küttesüsteemis nõutav temperatuur.

Maasoojuspump Thermia Diplomat Optimum G3

Erandlik sooja vee valmistamine

HGW-tehnoloogia (sooja vee kuumgaassoojusvaheti) puhul on Thermia töötanud välja ainulaadse sooja vee valmistamise meetodi. Samal ajal, kui soojendatakse läbi maja küttesüsteemi juhitavat vett, valmistatakse kuumgaassoojusvahetis väga kõrgel temperatuuril sooja vett. See tähendab, et maja kütteperioodi ajal saab rohkesti kasutada väga odava hinnaga sooja vett. Thermia soojuspumbad, mis on varustatud HGW-tehnoloogiaga ja sisseehitatud 180-liitrise soojaveeboileriga, suudavad veevõtukoha jaoks valmistada 419 liitrit sooja vett (40 °C), mis võimaldab ühel ajal duši all olla kuni üheksal inimesel.

Maasoojuspump Thermia Diplomat Inverter Mini

Rohkem ja kiirem soe vesi

Soojaveeboiler on varustatud meie TWS (Tap Water Stratification – kraanivee kihistamise) tehnoloogiaga, mis tähendab, et sooja vett valmistatakse kiiremini ja kõrgemal temperatuuril kui traditsioonilise tehnoloogia puhul.

Kuna soe vesi lahjendatakse kraanivee temperatuurile, on kasutatava sooja vee maht tänu kõrgemale temperatuurile palju suurem.

Maasoojuspump Thermia Diplomat Inverter Mini

Optimum-tehnoloogia

Optimum-tehnoloogia on tehnoloogia, mis jälgib pidevalt teie süsteemi ja reguleerib selle põhjal pumba jõudlust. Juhtseade jälgib pidevalt süsteemi ja vajaduse korral reguleerib automaatselt ringluspumpade kiirust, et hoida soolalahuse ja kütteahela ettenähtud temperatuuride vahet. Reguleeritava kiirusega A-klassi pumbad tagavad, et pumba igapäevase töötamise saab alati seada kasutaja nõuete ja tingimuste kohaseks. See tähendab, et võite olla kindel, et pump töötab alati maksimaalse efektiivsusega.

Maasoojuspump Thermia Diplomat Inverter Mini

Paindlikkus

Thermia Diplomat Optimum G3 on saadaval viie väljundvõimsusega: 6 kW, 8 kW, 10 kW, 13 kW ja 17 kW ning on saadaval nii kolme- (400 V) kui ka ühefaasilise versioonina (230 V). Mudelil G3 on integreeritud 180-liitrine soojaveeboiler, kuid Thermia Diplomat Duo Optimum G3 on versioon ilma soojaveeboilerita, mis on siiski valmis töötamiseks Thermia MBH soojaveeboileritega mahuga 200 või 300 liitrit või mõne muu soojaveeboileriga. Tänu tarvikute laiale valikule suudab G3 tagada ka jahutuse ja basseini kütmise ning võib töötada koos päikeseküttepaneelide või lisakütteseadmetega.

Konkurentidest eespool

Maasoojuspump Thermia Diplomat Optimum G3 tehnilised parameetrid

Mudeli nimetus Thermia Diplomat Optimum G3 6kW Thermia Diplomat Optimum G3 8kW Thermia Diplomat Optimum G3 10kW Thermia Diplomat Optimum G3 13kW Thermia Diplomat DUO Optimum G3 17kW
Küttevõimsus (B0/W35)
5,8 kW
7,5 kW
10,2 kW
13,0 kW
17,2 kW
Elektritarbimine (B0/W35)
1,4 kW
1,7 kW
2,2 kW
2,9 kW
4,0 kW
COP (B0/W35)
4,2
4,4
4,6
4,4
4,3
COP (B0/W45)
3,1
3,3
3,5
3,4
3,4
SCOP külm kliima, põrandaküte 35°C
4,82
5,00
5,38
5,14
4,99
SCOP külm kliima, radiaatorid 55°C
3,48
3,66
3,94
3,83
3,76
Toitepinge
400 V (3 faasi)
400 V (3 faasi)
400 V (3 faasi)
400 V (3 faasi)
400 V (3 faasi)
Vajalikud kaitsmed
20A - 25A
20A - 25A
20A - 25A
20A - 25A
20A - 25A
Max pealevoolu temperatuur
60
60
60
60
60
Müratase dB(A) EN12102
41
44,5
46,5
47
53
Mõõtmed (KxLxS)
1845 x 596 x 690 mm
1845 x 596 x 690 mm
1845 x 596 x 690 mm
1845 x 596 x 690 mm
1845 x 596 x 690 mm
Netokaal (kg)
196
211
222
223
168
Integreeritud lisaelektriküttekeha
9 kW - 3 astmeline
9 kW - 3 astmeline
9 kW - 3 astmeline
9 kW - 3 astmeline
9 kW - 3 astmeline
Tarbeveeboiler
Integreeritud 180l või eraldiseisev
Integreeritud 180l või eraldiseisev
Integreeritud 180l või eraldiseisev
Integreeritud 180l või eraldiseisev
eraldiseisev
Kütte tsirkulatsioonipump ΔT juhitav
Maakontuuri tsirkulatsioonipump ΔT juhitav
Interneti kaudu juhtimine ja monitoorimine
lisavarustus (palju funktsioone)
lisavarustus (palju funktsioone)
lisavarustus (palju funktsioone)
lisavarustus (palju funktsioone)
lisavarustus (palju funktsioone)
Samaaegne põrandakütte ja radiaatorite küttegraafiku juhtimine
lisavarustus
lisavarustus
lisavarustus
lisavarustus
lisavarustus
TWS tarbevee tootmise tehnoloogia (Tap Water Stratificator)
HGW (Hot Gas Water) tehnoloogia
Aktiivjahutuse võimalus
lisavarustus
lisavarustus
lisavarustus
lisavarustus
lisavarustus
Passiivjahutuse võimalus
lisavarustus
lisavarustus
lisavarustus
lisavarustus
lisavarustus
Õhksoojuspump Daikin Eesti kaart kontakt

Saadaval kõikjal Eestis

Thermia Diplomat Optimum G3 on saadaval kõikjal Eestis. Täida ära kontaktvorm ning Thermia lähim edasimüüja võtab Sinuga ühendust.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!
Konkurentidest eespool

Tutvu kõigi Thermia ja Daikini küttelahendustega:

Thermia Calibra

Thermia Calibra

UUS 2020 a. maasoojuspump

Thermia Mega

Thermia Mega

Tööstuslikud Maasoojuspumbad

Daikin Altherma 3 GEO

Daikin Altherma 3 GEO

UUS 2020 maasoojuspump

Gaasi-kondensatsioonikatel

Gaasi-kondensatsioonikatel

Kompaktne ja seinale paigaldatav

Saadaval kõikjal Eestis

Saadaval kõikjal Eestis

Daikini soojuspumbad on saadaval kõikjal Eestis

Vaheta veebisaidi keelt

  OÜ Airwave on üks suurimaid kütte-, ventilatsiooni- ning kliimaseadmete maaletoojaid ning hulgimüüjaid Baltikumis, mis tegeleb antud valdkonnas alates 1999. aastast.

  OÜ Airwave on Daikin'i ametlik edasimüüja Baltikumis.

  AADRESS

  Kesk-Sõjamäe 7, 11415, Tallinn

  TELEFON

  +372 600 0970

  E-MAIL

  info@airwave.ee

  VÕTA MEIEGA ÜHENDUST
  [contact-form-7 id="7841" title="Üldine-RUS"]  Официальный дилер Thermia или Daikin находятся всего в одном клике от вас!

  Нуждаетесь в консультации или ищите опытного монтажника? Заполните форму ниже, и ближайший дилер Daikin свяжется с вами.


  Я ознакомился(-лась) с условиями обработки персональных данных* фирмой Airwave ОÜ и даю свое согласие на передачу указанных данных и поданного запроса партнерам Airwave ОÜ по продажам и установке

  [contact-form-7 id="5563" title="Soojuspumbad-OptinMonster"]

  Daikini edasimüüja on vaid ühe kliki kaugusel!

  Vajate konsultatsiooni või otsite pädevat paigaldajat? Täitke allolev vorm ning lähim Daikini edasimüüja võtab Teiega ühendust.

  Olen tutvunud OÜ Airwave isikuandmete töötlemise tingimustega* ning nõustun oma ülaltoodud isikuandmete ja päringu edastamisega OÜ Airwave edasimüügi/paigalduse partnerile

  [contact-form-7 id="7556" title="Thermia-OptinMonster-RUS"]

  Официальный дилер Thermia находятся всего в одном клике от вас!

  Нуждаетесь в консультации или ищите опытного монтажника? Заполните форму ниже, и ближайший дилер Thermia свяжется с вами.

  Я ознакомился(-лась) с условиями обработки персональных данных* фирмой Airwave ОÜ и даю свое согласие на передачу указанных данных и поданного запроса партнерам Airwave ОÜ по продажам и установке

  [contact-form-7 id="7554" title="Thermia-Optinmonster"]

  Thermia edasimüüja on vaid ühe kliki kaugusel!

  Vajate konsultatsiooni või otsite pädevat paigaldajat? Täitke allolev vorm ning lähim Thermia edasimüüja võtab Teiega ühendust.

  Olen tutvunud OÜ Airwave isikuandmete töötlemise tingimustega* ning nõustun oma ülaltoodud isikuandmete ja päringu edastamisega OÜ Airwave edasimüügi/paigalduse partnerile

  [contact-form-7 id="5956"]

  Официальный дилер Daikin находятся всего в одном клике от вас!

  Нуждаетесь в консультации или ищите опытного монтажника? Заполните форму ниже, и ближайший дилер Daikin свяжется с вами.

  Я ознакомился(-лась) с условиями обработки персональных данных* фирмой Airwave ОÜ и даю свое согласие на передачу указанных данных и поданного запроса партнерам Airwave ОÜ по продажам и установке

  [contact-form-7 id="7827" title="Üldine-EST"]  Daikini või Thermia edasimüüja on vaid ühe kliki kaugusel!

  Vajate konsultatsiooni või otsite pädevat paigaldajat? Täitke allolev vorm ning lähim edasimüüja võtab Teiega ühendust.


  Olen tutvunud OÜ Airwave isikuandmete töötlemise tingimustega* ning nõustun oma ülaltoodud isikuandmete ja päringu edastamisega OÜ Airwave edasimüügi/paigalduse partnerile