KÜSI PAKKUMIST!

Ettevõtte aastane tulu

72+Miljonit eurot (€)

Kolmanda põlvkonna Norra ettevõte

260+Flexiti töötajat

Pikaaegne kogemus Põhjamaises kliimas

45+Aastat kogemust ventilatsiooniga
45-AASTASE KOGEMUSEGA TOOTJA

Flexit

Flexit arendab, toodab ja turustab energiaefektiivseid tooteid, teenuseid ja lahendusi puhta ja värske õhu jaoks elu- ja kaubandushoonetesse.

Juba 1974. aastal alustas Flexit töötamist tagamaks paremat sisekliimat. Tänaseks on Flexitist kasvanud välja Põhjamaade turuliider ventilatsiooniseadmete ja kesktolmuimejate valdkonnas. Sellest hoolimata tehakse pidevalt arendustööd, et liikuda edasi veelgi jätkusuutlikuma tuleviku suunas.

Kasv

Flexit on peamiselt keskendunud Põhjamaade (Põhja-Euroopa) turule, tooted on disainitud tulemaks toime ka kõige ekstreemsemate ilmastikuoludega. Üle 45. aastase kogemusega on Flexit Norra turuliider koduste ventilatsiooniseadmete ja kesktolmuimejatega. Selgeks tulevikuplaaniks on arendada välja tooted ka teistesse kliimavöönditesse.

Ajalugu

1974. aasta suvel alustas Finn ventilatsiooniettevõttega “Finn Martinsen AS”. Ettevõtte tegutses väikestes ruumides Norras, peamisteks töötajateks Finn ja tema abikaasa Örje.

Ühemehefirma on vahepeal nime muutnud ja tänaseks on välja kasvanud rahvusvaheline ettevõtte “Flexit”, mille omanikuks on Finni poeg Pål. Kaubamärgiga kantakse edasi algseid põhiväärtusi: usaldusväärsus, energilisus, uuenduslikkus ja tähelepanelikkus.

Tänapäeval on Flexiti peamine kontor Örjes, Norras ja tootmine Töcksforsis, Rootsis.

Flexit Grupil on üle 260 töötaja ja 2022 aastal ulatus käive üle 72 miljoni euro.

Tutvu Flexiti ventilatsiooniseadmetega:

Vaheta veebisaidi keelt
  KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

  OÜ Airwave on üks suurimaid kütte-, ventilatsiooni- ning kliimaseadmete riikitoojaid ning hulgimüüjaid Baltikumis, mis tegeleb antud valdkonnas alates 1999. aastast.

  OÜ Airwave on Daikin'i ametlik edasimüüja Baltikumis.

  AADRESS

  Kesk-Sõjamäe 7, 11415, Tallinn

  TELEFON

  +372 600 0970

  E-POST

  info@airwave.ee

  VÕTA MEIEGA ÜHENDUST