KÜSI PAKKUMIST!

Parim õhksoojuspump 2022/2023

Parim õhksoojuspump 2022/2023

Õhksoojuspump on lihtne ja soodne kütteseade, mis sobib korterisse, majja kui ka suvekodusse. Talvel kütab seade toad soojaks ning palavatel suvepäevadel pakub värskendavat jahutust. Tegemist on ideaalse seadega, mis tagab aastaringselt suurepärase kliima teie kodus. Milline on parim õhksoojuspump 2022/2023 koju? Sellele küsimusele ei saa kahjuks paari lausega vastata ja seetõttu oleme pannud kokku juhised, kuidas leida parim õhksoojuspump.

Milline on parim õhksoojuspump?

Parim õhksoojuspump 2022/2023

Daikini õhksoojuspump Stylish siseosa

Millist õhksoojuspumpa valida majja või korterisse? Soojuspumbad jagunevad kolmeks: õhk-õhk soojuspumbad, õhk-vesi soojuspumbad ja maasoojuspumbad. Kõik soojuspumbad kasutavad kütteenergiaks looduses leiduvat soojusenergiat. Nende erinevus seisneb selles, et õhk-vesi soojuspumba tööpõhimõte on juhtida soojusenergia vesikütte süsteemile, milleks on radiaator või põrandaküte. Maasoojuspumbad või teisisõnu maaküte põhineb maapinnas leiduva energia kasutamises, mis suunatakse elamu küttesüsteemi vette.

Õhk-õhk soojuspumba eeliseks teiste alternatiivide ees on lihtne ja soodne õhksoojuspumba paigaldus, madal soojuspumba elektrikulu ning sobivus igat tüüpi elamutesse. Järgmistes lõikudes leiame üheskoos vastuse, milline on parim õhksoojuspump! Kui olete huvitatud, milline on parim õhk-vesi soojuspump, siis tutvuge lisaks ka meie teiste nõuannetega.

Kolm soovitust leidmaks parim õhksoojuspump korterisse ja majja

Parim õhksoojuspump on piisavalt efektiivne, et talvel oleksid toad soojas ja suvise kuumalaine ajal mõnusalt jahedad, samuti pole vähem tähtis selle disain, müratase, aga ka hind. Leidmaks parim õhksoojuspump, tutvuge alljärgnevaga!

Parim õhksoojuspump vastab kodu suurusele, planeeringule ja soojustusele

Need on kolm aspekti, millest lähtuvalt saab valida parima seadme. Teie kodu suurusest, planeeringust ja soojustusest sõltub see, millise küttevõimsusega peab õhksoojuspump olema. Küttevõimsusest sõltub see, kas välja valitud soojuspump suudab tagada vajaliku soojuse või jahutuse kõikides eluruumides. Siinkohal tuleb arvestada ka ruumide planeeringu ja soojustusega, sest see omakorda mõjutab sooja õhu liikumist ja püsivust ruumis.

Parim õhksoojuspump on sellise küttevõimsusega, mis suudab kütta teie kodu. Küttevõimsust esitatakse kilovattides (kW) ja see võib olla vahemikus u 3-9 kW. 3 kW õhksoojuspump kütab ära umbes 90 ruutmeetrit ja võimsam seade 9 kW võimsusega juba kuni 300 ruutmeetrit. Pidage meeles, et see on maksimaalne küttevõimsus -20°C välistemperatuuri juures.

Vaadake, milline on õhksoojuspumba soojustegur ja energiaklass

Teine näitaja, millel silm peal hoida, on sesoone soojustegur (SCOP). See hindab hästi seadme säästlikkust kogu kütteperioodi kohta. Parim õhksoojuspump on kahtlemata säästlik, et hoida kokku energiakulu, mis ruumi soojendamise või jahutamise peale läheb.

Populaarsed Daikin soojuspumbad on ühed turu energiasäästlikumad seadmed, mis töötavad 80% ulatuses ainult õhust saadud energiast ja 20% ulatuses elektrienergiast. Lisaks on toodetel kõrge energiaklass, mis uuematel mudelitel võib alata A++ tasemest ja mida iseloomustab madal õhksoojuspumba elektrikulu.

Parim õhksoojuspump on vaikne ja ilusa disainiga

Õhksoojuspump paigaldatakse siseruumis kõige sobilikku kohta, et tagada parim õhuringlus. See tähendab seda, et seade, mis teie kodu seinale kinnitatakse võiks olla ilus ja mitte üleliigselt silmatorkav. Seetõttu lähtuge ka valiku tegemisel toote disainist, sest parim õhksoojuspump peaks sobima eluruumidesse. Vähem tähtsam pole ka müratase, keegi ei soovi, et nende diivani kohal töötaks nii vali õhksoojuspump, mis häiriks lemmikseriaali vaatamist või omavahelist suhtlemist.

Parim õhksoojuspump 2022/2023 esikolmik

Siit leiate Daikin ja Midea parimad õhksoojuspumbad, mis on võitnud 2022/2023 hooajal paljude meie klientide südamed.

Daikin õhk-õhk soojuspump Stylish on saanud paljude lemmikuks tänu efektiivsele küttevõimsusele ka madalatel temperatuuridel (st -25 °C) ja oma minimalistliku disaini poolest, mida on tunnustatud ka Red Dot disainiauhinnaga.

Teine õhksoojuspump, mida tasub märkida, on Midea kaubamärgi mudel nimega BreezleSS+. See on üks esimesi mudeleid, millel on külgmised õhuavad, et tagada optimaalne õhuvool ja parandada selle hajumist.

Hea õhksoojuspump on vaid mõne kliki kaugusel. Leidke meie valikust Daikin, Midea, Thermia õhksoojuspump, õhk-vesi soojuspump või maakütte seade!

Saadaval kõikjal Eestis

Olimpia Splendid Unico konditsioneerid on saadaval kõikjal Eestis. Täida ära kontaktvorm ning Olimpia Splendidi lähim edasimüüja võtab Sinuga ühendust.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!
Vaheta veebisaidi keelt
  KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

  OÜ Airwave on üks suurimaid kütte-, ventilatsiooni- ning kliimaseadmete riikitoojaid ning hulgimüüjaid Baltikumis, mis tegeleb antud valdkonnas alates 1999. aastast.

  OÜ Airwave on Daikin'i ametlik edasimüüja Baltikumis.

  AADRESS

  Kesk-Sõjamäe 7, 11415, Tallinn

  TELEFON

  +372 600 0970

  E-POST

  info@airwave.ee

  VÕTA MEIEGA ÜHENDUST