KÜSI PAKKUMIST!

Õhksoojuspumbad Rakveres – usaldusväärsed edasimüüjad

Õhksoojuspumbad Rakveres - usaldusväärsed edasimüüjad

Õhksoojuspumbad Rakveres ja teistes Eesti paikades, on võtnud üle arvestatava suuruse kliimaseadmete turust. Õhksoojuspump Rakvere linnas asuval hoonel pole midagi uut, vaid saanud täiesti tavapäraseks, sest tegemist on tõhusa kliimaseadmega, mis tagab sooja ruumi ja jahutuse rahakoti säästlikult.

Õhksoojuspumbad Rakveres sobivad nii eramajadele kui ka kortermajadele. Kortermajades on tihti need kasutusel lisanduva kütteseadmena (näiteks puuküttega hoonetes), aga vahest ka põhilise kliimaseadmena. Eramajadesse paigaldatakse tavaliselt mitme siseosaga õhksoojuspumbad, et soe õhk jõuaks võrdselt igasse ruumi. Alternatiivseks variandiks võib olla õhk-vesi soojuspump või maaküte.

Õhksoojuspumbad Rakveres: esindused ja e-poed

Oleme Midea ja Daikin maaletooja ja teeme koostööd mitmete esinduste ja e-poodidega.
Leidke enda koju sobiv õhksoojuspump Rakvere järgmistest esindustest või interneti poodidest. Meie edasimüüjate valikust leiate nii kodukasutajatele mõeldud kui ka tööstuslikud õhksoojuspumbad.

Õhksoojuspumbad Rakveres leiate järgmistelt edasimüüjatelt:

 • Kodukliima
 • Maaküte
 • Calidum

Õhksoojuspumbad Rakveres tuleb kooskõlastada kohaliku omavalitsusega

Soojuspumba ostmine ja paigaldamine eeldab eelnevat kooskõlastust Rakvere Linnavalitsusega. Selle jaoks, et õhksoojuspump Rakveres paigaldada, tuleb läbi ehitisregistri või paberkandjal esitada ehitusteatis ja – projekt. Selle esitamine on riigilõivuvaba ehk ei maksa esitajale midagi. Küll aga tuleb arvestada mitmete asjaoludega, mis võivad määravaks saada.

Õhksoojuspumbad Rakvere kortermajadele tuleb enne ehitusteatise ja -projekti esitamist läbi rääkida kogu ühistuga, sest teatise juurde tuleb lisada kas kaasomanike nõusolek või juhatuse liikme nõusolek.

Kõik miljööväärtuslikul või muinsuskaitse vööndi alal asuvad õhksoojuspumbad Rakveres peavad olema paigaldatud vastavalt üld- ja Muinsuskaitseameti nõuetele. Kui teie hoone asub sellises piirkonnas, on vaja paigaldus kooskõlastada Muinsuskaitseametiga.

Ehitusteatise esitamisel tekkivate lisaküsimuste korral soovitame pöörduda otse Rakvere linnavalitsuse poole. Nemad oskavad teid aidata või suunata küsimustega edasi asjatundjate poole.

Õhksoojuspumba paigaldus ja hooldus Rakveres

Igasuguse kütteseadme paigaldus tuleb tellida professionaalidelt. Tellides õhksoojuspumba paigalduse meie edasimüüjate kaudu, võite olla kindlad selles, et tööd teostatakse pädevate ekspertide poolt, kes on saanud vastava väljaõppe.

Õhksoojuspumba paigaldus pole midagi keerukat, kui seda teeb oma ala ekspert. Orienteeruvalt võib see võtta umbes üks päev, aga täpsema aja oskavad teile paigaldajad öelda siis, kui on lähemalt tutvunud hoonega.

Kõik õhksoojuspumbad Rakveres tuleb paigaldada vastavalt nõuetele, veenduga paigaldusettevõtte professionaalsuses ja viige end enne teenuse tellimist kurssi kõigega, mida paigaldus sisaldab ja ei sisalda. Vahest ei pruugi klassikaline standardpaigaldus teie jaoks sobida ning lisanduda võivad kulud, mida te ei teadnud. Paigaldamine peaks sisaldama nii ekspertide transporti, õhksoojuspumba sise- ja välisosa nõuetekohast paigaldust ning erinevaid ehitusmaterjale ja tarvikuid, mida selle jaoks vaja läheb.

Paigaldamisel antakse ülevaade, kuidas kliimaseadet hooldada. Regulaarne hooldus tagab seadme efektiivsuse ja suurepärase mikrokliima. Lisaks on aeg-ajalt vajalik ka professionaalne õhksoojuspumba hooldus, mille saate tellida näiteks paigaldajalt või mõnelt teiselt teenusepakkujalt, kes seda Rakveres pakub.

Saadaval kõikjal Eestis

Olimpia Splendid Unico konditsioneerid on saadaval kõikjal Eestis. Täida ära kontaktvorm ning Olimpia Splendidi lähim edasimüüja võtab Sinuga ühendust.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!
Vaheta veebisaidi keelt
  KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

  OÜ Airwave on üks suurimaid kütte-, ventilatsiooni- ning kliimaseadmete riikitoojaid ning hulgimüüjaid Baltikumis, mis tegeleb antud valdkonnas alates 1999. aastast.

  OÜ Airwave on Daikin'i ametlik edasimüüja Baltikumis.

  AADRESS

  Kesk-Sõjamäe 7, 11415, Tallinn

  TELEFON

  +372 600 0970

  E-POST

  info@airwave.ee

  VÕTA MEIEGA ÜHENDUST