KÜSI PAKKUMIST!

Õhk-vesi soojuspump

Daikin Altherma 3 H HT

Daikin Altherma 3 H HT on investeering mugavusse ja energiasäästu. Selle õhk-vesi soojuspumbaga saab väiksema energiakuluga kütta, jahutada ja viivitusteta vett soojendada.

See süsteem sobib hästi koduomanikele, kes soovivad vahetada oma katla või traditsioonilise küttesüsteemi keskkonnasõbralikuma ja kulutõhusama lahenduse vastu.

A+++ Hooajalise ruumide kütmise efektiivsusklass

Miks valida Daikin Altherma 3 õhk-vesi soojuspump?

Daikin Altherma välisseade ammutab kütte, jahutuse ja sooja vee saamiseks kuni 75% oma energiast välisõhust, ülejäänud energia saadakse elektrist. Õhk-vesi soojuspump tugineb kompressorile ja külmaainele, et energiat õhust vette üle kanda ja vett vastavalt teie vajadustele soojendada ning majja tarnida.

Pidev invertertalitlus võimaldab kõrget modulatsiooniastet niivõrd väikesel võimsusel kui 0,85 kW, mis aitab seadmel vältida seiskamistel ja käivitamistel tekkivat suurt elektrikulu.

Auhinnatud disain

Koduomanikud soovivad hästi töötavat seadet, mis näeks igas toas hea välja. Seepärast võttis Daikin eesmärgiks luua suurepäraste tehniliste näitajate ja mitmekesise disainiga seadme. Selle tulemusel teenis Daikin Altherma 3 H Ht mitte ainult ühe, vaid koguni kaks mainekat disainiauhinda.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

Seest suurepärane toode peaks ka väljast suurepärane välja nägema...

Daikin Altherma 3 H HT välisseadme iseloomustamiseks sobivad sõnad puhtajooneline, minimalistlik ja lihtne. Must horisontaalne võre katab kogu esipaneeli, et peita ainus ventilaator ja vähendada selle töömüra. Matt hall viimistlus peegeldab välisseina värvi, mis aitab seadmel sulanduda erinevatesse keskkondadesse ja maastikesse.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

Vaikus on mugavus

Standardses mürarežiimis töötades on välisseadme helirõhu tase 38 dBA (3 meetri kaugusel). See jääb kuskile linnu siristamise ja vaikse raamatukogu vahele. Madala mürataseme režiimis on helitase poole väiksem (35 dBA 3 meetri kaugusel).

Tagage meelerahu

Helitugevus on seadme enda tekitatud ja see ei sõltu kaugusest ega keskkonnast. Helirõhk on kindlal kaugusel tunnetatav heli. Helirõhku arvutatakse tavaliselt 1 kuni 5 meetri kaugusel seadmest.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

Erakordne jõudlus sõltub seadme sisust

Daikin Altherma 3 H HT seadmetes on kasutatud uusimaid HVAC-tehnoloogiaid, mis on välja töötatud Euroopas Euroopa kliima jaoks. Tutvu funktsioonidega, mis aitavad tootel teiste hulgas silma paista.

1. Moodne korpus

Daikini insenerid tegid koostööd disaineritega, et läheneda traditsioonilisele välisseadmele uuel viisil. Välisseadme disainimisel leiti inspiratsiooni Daikini siseseadmete suurepärasest disainist – sellel on kaunis puhaste joontega esipaneel, mis sulandub hästi keskkonda.

2. Suure jõudlusega ventilaator

Suure jõudlusega seadmetel on tavaliselt kaks ventilaatorit, kuid see seade vajab vaid ühte. Suurem ventilaator parandab õhuringlust, mis aitab töömüra vähendada.

Hoolega valmistatud

3. Uhiuus kompressor

Daikin Europe tegi koostööd Daikini tehnoloogia ja innovatsioonikeskusega Jaapanis, et töötada välja spetsiaalne kompressor, mis soojendab vee temperatuurini 70 °C. See kõrgetemperatuuriline soojuspump on ka esimene, mis kasutab külmaainet R-32, mis on energiatõhusam ja tekitab vähem CO2-heiteid.

4. Vastupidav isolatsioon

3-kihiline isolatsioon ja kummipadjad põhjaplaadi ja vibratsiooniplaadi vahel absorbeerivad ja summutavad kompressori töömüra.

Saa külmast võitu

Daikin Altherma 3 H HT on taastuvenergial töötav küttelahendus, mis töötab külmas kliimas sama hästi nagu soojaski. Erinevalt teistest küttesüsteemidest kasutavad selle sarja tooted õige temperatuurini kütmiseks ja tarbevee soojendamiseks välisõhku isegi -28°C juures.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

Üks lahendus – erinevad kombinatsioonid

Sarjas on üks välisseade, mis ühildub kolme erineva auhinnatud siseseadmega. Kõik need võib kohandada
selliselt, et need tagaksid kütte, jahutuse ja sooja tarbevee.

Siseseadme valimine

Valides kolme sellesse sarja kuuluva siseseadme ja kolme erineva seadistuse (kolme funktsiooni) vahel, saab luua sisekliimaalastele nõudmistele vastava kohandatud lahenduse.

1. Seinale paigaldatav mudel

Kompaktne seade, millel on eraldi veeboiler. Sellel mudelil on valikuline jahutusfunktsioon.

2. Integreeritud roostevabast terasest veeboileriga mudel

Kompaktne seade, mille jalajälg on 595×625 mm. Seadme saab ühendada kas 180 või 230 l boileriga tarbevee soojendamiseks ja see töötab kas jahutus- või Bizone-seadistusega.

3. Integreeritud ECH2O veeboiler

ECH2O seadmel on 300 või 500 l veeboiler, mille saab ühendada päikesekollektoritega. Sellel mudelil on valikuline jahutusseadistus.

Kolm funktsiooni

Ainult küte

Daikini tootesarjas on standardvarustuses ainult küttefunktsioon ja see on kõigil kolmel siseseadmel. See seadistus tagab kütte ja sooja tarbevee.

Reversseeritav

Kui lisaks küttele ja soojale tarbeveele on vaja ka ruumi jahutus, siis parim lahendus on reverseeritav funktsioon. See funktsioon on saadaval kõigi kolme siseseadme jaoks ja tänu sellele saab süsteemi töö ümber pöörata, et see jahutaks kütmise asemel. Seda seadistust saab kasutada koos põrandakütte või ventilaatorkonvektoritega.

Bizone

Integreeritud põrandaseade on ainus siseseade, millel on Bizone seadistus. Bizone annab võimaluse hallata ja juhtida temperatuuri kodu kahes erinevas tsoonis, kus kasutatakse erinevaid soojusallikaid, nt radiaatoreid või põrandakütet.

Madoka juhtmega kaugjuhtimispult seadme Daikin Altherma jaoks

Kasutajaliidese uus põlvkond, intuitiivne ja uue disainiga.
Sisseehitatud ühendatavus – reguleerige elamu kliimat mis tahes kohast ja igal ajal.
Kaugseire ja -juhtimine (pilvepõhine)

Keskkonnahoidlik – ette valmistatud tuleviku jaoks: R32

Uue põlvkonna külmaaine R32 on oma eelkäijast oluliselt keskonnasõbralikum ning efektiivsem.

Meie kliendid otsivad oma kodu jaoks parimaid küttelahendusi, jälgides energiatõhususe märgistusi. Daikini soojuspumbad ja muud küttelahendused on alati kõige keskkonnasõbralikumad ja märgistatud energiatähisega: A+++ (energiamärgis 2019).

Daikin Altherma 3 H HT soojuspumbad saavutavad selle efektiivsuse tänu Bluevolution tehnoloogiale. See ühendab endas Daikini poolt välja töötatud ja arendatud kompressori ja R-32 külmaine, mis teeb sellest unikaalse toote kogu turul.

Vähem CO2 heitgaase ja suurem efektiivsus, see on retsept, mida järgime, et luua tipptasemel küttesüsteeme.

Konkurentidest eespool

Õhk-vesi soojuspump Daikin Altherma 3 H HT tehnilised parameetrid

Mudeli nimetus EPRA14DW1 EPRA16DW1 EPRA18DW1
SCOP (EN14825 keskmine kliima 35 °C)
4,81
4,81
4,81
Küttevõimsus -7°C (55°C)
10,99 kW
12,5 kW
13,08 kW
Küttevõimsus -15°C (55°C)
10,2kW
11,61kW
12,15kW
Maksimaalne küttevee temperatuuri saavutamine kompressoriga
70°C (välistemp -15 °)
70°C (välistemp -15 °)
70°C (välistemp -15 °)
Must /antrasiit disain välisseade
Jah
Jah
Jah
R32 sulatus välisseade /Gas injection kõrgema temp. saavutamiseks
Jah/Jah
Jah/Jah
Jah/Jah
Energiaklass küte (külm kliima)
A+++
A+++
A+++
Temperatuuri töövahemik
–28°C
–28°C
–28°C
Müratase 1m kaugusel, dBA
43
43
48
Integreeritud WiFi nutikas kaugjuhtimine
Integreeritud
Integreeritud
Integreeritud
Siseosa mõõtmed seinale paigaldatav (L x K x S)
440x840x390 mm
440x840x390 mm
440x840x390 mm
Välisosa mõõtmed (L x K x S)
1270x1003x533 mm
1270x1003x533 mm
1270x1003x533 mm
Elektribörsi hinna järgimine
lisavarustus
lisavarustus
lisavarustus
Välisseadme kaal
151 Kg
151 Kg
151 Kg
Tootekataloog Altherma 3H HT

Õhk-vesi soojuspump Daikin Altherma 3 H HT (sisaldab KM)

Mudeli nimetus EPRA14DW1 EPRA16DW1 EPRA18DW1

ETBX (Seinale paigaldatav)

 10 438 € 

 11 455 € 

 12 189 € 

ETVX-S18 (180L boileriga siseosa)

 13 743 € 

 14 749 € 

 15 494 € 

ETVX-S23 (230L boileriga siseosa)

 14 195 € 

 15 202 € 

15 946 €

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

Miks valida Daikin Altherma 3 õhk-vesi soojuspump?

Daikin Altherma välisseade ammutab kütte, jahutuse ja sooja vee saamiseks kuni 75% oma energiast välisõhust, ülejäänud energia saadakse elektrist. Õhk-vesi soojuspump tugineb kompressorile ja külmaainele, et energiat õhust vette üle kanda ja vett vastavalt teie vajadustele soojendada ning majja tarnida.

Õhksoojuspump Daikin Eesti kaart kontakt

Saadaval kõikjal Eestis

Daikin Altherma 3 H HT õhk-vesi soojuspumbad on saadaval kõikjal Eestis. Täida ära kontaktvorm ning Daikini lähim edasimüüja võtab Sinuga ühendust.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!
Konkurentidest eespool

Tutvu meie tootevalikuga:

Filtreeri tooteid:

Blogipostitused

Tutvu Altherma 3 blogipostitustega:

Vaheta veebisaidi keelt
  KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

  OÜ Airwave on üks suurimaid kütte-, ventilatsiooni- ning kliimaseadmete riikitoojaid ning hulgimüüjaid Baltikumis, mis tegeleb antud valdkonnas alates 1999. aastast.

  OÜ Airwave on Daikin'i ametlik edasimüüja Baltikumis.

  AADRESS

  Kesk-Sõjamäe 7, 11415, Tallinn

  TELEFON

  +372 600 0970

  E-POST

  info@airwave.ee

  VÕTA MEIEGA ÜHENDUST