KÜSI PAKKUMIST!
wolf-logo

UUS õhupuhasti

WOLF õhupuhasti

WOLFi õhupuhasti on ruumisäästlik õhupuhasti hõljuvate bioaerosoolide filtreerimiseks. Toode on mõeldud kuni 120 m2 ruumidele ning ta kasutab suure jõudlusega H14 HEPA-filtrit koos aktiivsöefiltriga.

WOLFi õhupuhasti sobib suurepäraselt ühiskondlikesse hoonetesse, nagu koolid, lasteaiad, ülikoolid, kontorid, hotellid, restoranid, hooldusasutused ja spordiklubid. 

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

WOLFi õhupuhasti eelised

WOLF_Air_Purifier
WOLF_Air_Purifier_offen

Ideaalne seal, kus ventilatsioonist ei piisa

Regulaarne ventilatsioon on paljude inimestega siseruumides praeguse koroonapandeemia ajal eriti oluline. See on vajalik selleks, et vahetada “kasutatud” ja seeläbi viirustega koormatud õhk värske ja puhta õhu vastu. Õhupuhastit kasutatakse kõikjal, kus ulatuslik ventilatsioon pole võimalik.

Head õhupuhastid peavad olema võimelised tsirkuleerima ja filtreerima kogu toaõhu vähemalt neli korda tunnis, optimaalselt kuus korda tunnis.

Hepa, aktiivsüsi

WOLFi õhupuhasti süda on filtrisüsteem. See puhastab õhu tolmust, peenest osakestest, bakteritest, viirustest ja muudest saasteainetest. Eelfilter puhastab ruumiõhu jämedatest osakestest nagu tolm ja juuksed. Aktiivsöefilter eemaldab õhust lenduvad orgaanilised ühendid (VOC) ja seega ka ebameeldiva lõhna. HEPA filter (H14) puhastab toaõhu peenest tolmust ning eemaldab õhust ka õietolmu, lestad, loomallergeenid, hallituse, viirused ja bakterid.

Õhupuhasti vähendab aerosooli kontsentratsiooni

Teaduslikud mõõtmisandmed kinnitavad kõrget efektiivsust.

Keskmiselt vähendab õhupuhasti katseaerosooli aerosoolikontsentratsiooni 30 minuti jooksul 80%, lokaalselt isegi kuni 90%. Õhus levivate viiruste vähendamist, mille efektiivsus on 99,995%, on tõestanud ka hügieeniinstituut.

Kus WOLFi õhupuhastit kasutatakse?

Koolid ja lasteaiad

Hoolimata akende avamisest ja tuulutamisest koguneb klassiruumis tundide ajal potentsiaalselt nakkavate aerosooliosakeste kontsentratsioon väga kõrgeks. Esmatähtis on õpilaste, lasteaialaste, aga ka õpetajate ja nende perede tervis. Õhupuhastid aitavad siin tõhusalt.

Rerstoranid ja hotellid

Praeguse koroonapandeemia ajal on restoranide ja hotellide jaoks vaja kiireid, lihtsaid ja tõhusaid ventilatsioonilahendusi. Oma õhupuhasti abil pakub WOLF optimaalseid lahendust tänu lihtsale paigaldamisele (plug & play) ja paindlikule seadistamisele.

Spordiklubid ja tervisekeskused

Pidev õhuvahetus on eriti oluline spordiklubides ja tervisekeskustes. Füüsiline pingutus toob kaasa suurema hingamissageduse, mis omakorda suurendab aerosoolisisaldust õhus. Praeguses koroonaviiruse olukorras parandavad võimsad õhupuhastid tõhusalt õhukvaliteeti ja võimaldavad hügieenilistes tingimustes vabalt sportida. Samuti välditakse seeläbi talvisel ajal ebemeeldivat tuuletõmbust, kuna akent pole vaja avada.

Jaekaubandus ja teenindus

Tervislik ja hügieeniline siseõhk mõjub positiivselt kaupluse klientide heaolule. Loomulik ja vaba õhuvahetus on jaemüügikauplustes sageli piiratud või isegi võimatu. Eriti praegustes tingimustes, mis nõuavad kõrgendatud hügieeni, tagavad õhupuhastid poodidele, apteekidele,  juuksuri- ja kosmeetikaäridele kindluse, et nende klientide heaolu ja turvalisus oleks garanteeritud.

Kontorid ja konverentsiruumid

Kontorites, koosolekuruumides või isegi konverentsikeskustes on siseõhus tavaliselt üle keskmise saasteaineid. WOLFi õhupuhasti filtreerib siseõhust saasteained, viirused ja lõhnad ning vähendab nende kontsentratsiooni. Üliefektiivsed filtrid aitavad vähendada patogeenide levikut ja kaitsevad seega teid ja teie töötajaid.

Kliinikud ja apteegid

Erilised hügieeninõuded on vajalikud kohtades, kus patsiendid veedavad aega oote- ja raviruumides. Suuremate nakkusohtudega meditsiiniasutustes on vaja lisaks kõikide pindade ja raviruumide desinfitseerimisele hoida siseõhk võimalikult puhas ning vaba aerosoolidest ja patogeenidest. Õhupuhastid mitte ainult ei kaitse töötajaid, vaid pakuvad vajalikku kaitset riskirühma kuuluvatele eakatele patsientidele.

WOLF õhupuhasti tehnilised parameetrid

Mudeli nimetus WOLF AirPurifier
Mõõdud (laius x kõrgus x sügavus)
712x2354x508 mm
Kaal
195 kg
Õhuvoolu kiirus
400-1200 m³/h
Max energiatarve
0.28 kW
Max voolutarbimine
1.25 A
Müratase
28-42 dB(A)
Elektriühendus
230 / 50/60 V~ / Hz
Jaehind (sisaldab KM)
4250 €
Õhksoojuspump Daikin Eesti kaart kontakt

Saadaval kõikjal Eestis

WOLFi õhupuhastid on saadaval kõikjal Eestis. Täida kontaktvorm ja WOLFi lähim edasimüüja võtab ühendust.

KÜSI ISIKLIKKU PAKKUMIST!
Konkurentidest eespool

Tutvu meie tootevalikuga

Filtreeri tooteid

Vaheta veebisaidi keelt
  KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

  OÜ Airwave on üks suurimaid kütte-, ventilatsiooni- ning kliimaseadmete riikitoojaid ning hulgimüüjaid Baltikumis, mis tegeleb antud valdkonnas alates 1999. aastast.

  OÜ Airwave on Daikin'i ametlik edasimüüja Baltikumis.

  AADRESS

  Kesk-Sõjamäe 7, 11415, Tallinn

  TELEFON

  +372 600 0970

  E-POST

  info@airwave.ee

  VÕTA MEIEGA ÜHENDUST