KÜSI PAKKUMIST!

Õhksoojuspumbad Tallinnas – kust osta ja kuidas paigaldada

Õhksoojuspumbad Tallinnas - kust osta ja kuidas paigaldada

Kust leida erinevad õhksoojuspumbad Tallinnas ja kuidas tagada professionaalne paigaldus? Soojuspumbad Tallinnas on kogunud juba mitmeid aastaid populaarsust ja see pole üldsegi imekspandav, kuna tegemist on kliimaseadmega, mis sobib nii vanadesse puidust kortermajadesse Kadriorus kui ka avara planeeringuga majadesse.

Õhksoojuspumbad Tallinnas on kasutusel nii põhilise kütteseadmena kui ka paljudes hoonetes lisa kütteallikana. Nendeks on tavaliselt ahiküttega kortermajad, et tagada stabiilsem sisetemperatuur külmal talvel või kuumal suvel. Pole liiast öeldud, et õhksoojuspumbad Tallinnas on ühed populaarsemad soojuspumbad, mis on paigaldatud nii vanematesse kui ka uuematesse hoonetesse.

Kust leida õhksoojuspumbad Tallinnas?

Midea ja Daikin õhksoojuspumbad saate Tallinnas valida välja mitmete meie erinevate edasimüüjate kauplustest või e-poodidest. Leidke omale järgmistest kohtadest sobiv Midea või Daikin õhksoojuspump Tallinnas:

 • City Kliima
 • Kodukliima
 • Maaküte
 • Kliimakaubamaja
 • Viru Meistrid
 • Home Climate
 • KVN Group
 • Heating Ways

Selleks, et teaksite, millised on parimad õhksoojuspumbad just teie kodu jaoks, konsulteerige edasimüüjatega, et leida kliimaseade, mis tagab suurepärase mikrokliima aastaringselt.

Õhksoojuspumbad Tallinnas tuleb enne paigaldust kooskõlastada

Kõik paigaldatavad õhksoojuspumbad Tallinnas tuleb enne üles seadmist kooskõlastada linnavalitsusega. Kooskõlastamiseks tuleb esitada ehitusteatis ja -projekt, mida on võimalik ilma riigilõivuta esitada digitaalselt ehitusregistris kui ka paberkandjal Tallinna Linnaplaneerimise Ametile.

Need õhksoojuspumbad Tallinnas, mis jäävad miljööväärtuslikule või muinsuskaitse vööndi alale peavad vastama spetsiifilisematele nõuetele, millega on võimalik tutvuda Tallinna Linnavalitsuse veebilehekülje kaudu.

Kui soojuspump paigaldatakse kortermajale, on vaja koos ehitusteatise ja -projektiga lisada kaasa korteriühistu või selle juhatuse liikme nõusolek. Soovitame veenduda ka selles, et välja valitud õhksoojuspump vastaks ka müratase poolt lubatud piirmääradele ja viia end ka enne esitamist kurssi kõikide miljööväärtusliku alaga kaasnevate nõuetega. Korrektselt koostatud ehitusteatise ja -projekti menetlemine võtab vähem aega ja teie saate positiivse vastuse korral kiiremini uue soojuspumba paigaldada.

Õhksoojuspumba paigaldus Tallinnas

Õhksoojuspumbad Tallinnas on saanud niivõrd populaarseks, siis tuleb rääkida ka nende paigaldusest. Õhksoojuspumba paigaldus pole aeganõudev ja keeruline, kui seda teostab professionaal, kes tagab õige soojuspumba sise- ja välisosa paigalduse.

Ostes soojuspumba meie edasimüüjate käest, on kvaliteetne õhksoojuspumba paigaldamine Tallinnas tagatud. Meie edasimüüjad pakuvad täislahendust, aga seda ei pruugi teha kõik teised õhksoojuspumpade müüjad. Seetõttu tasub alati uurida, mida hind sisaldab ja millised lisakulud võivad kaasneda.

Igasugused soojuspumbad Tallinnas tuleb paigaldada vastavalt esitatud ehitusprojektile. Veenduge, et paigaldajal on usaldusväärne ja kogenud ning uurige, mida standardpaigaldus või tavaline paigalduse pakkumine sisaldab. Oluline on, et selles oleks juba transpordikulud, sise- ja välisseadme paigaldus ja selleks vajalikud muud tarbed nagu maaraam, kaablid ja teised ehitustarvikud.

Kui te ei tea, millist õhksoojuspumpa valida või vajate abi paigaldusega, pöörduge meie või meie edasimüüjate poole lisainformatsiooni saamiseks. Aitame teid hea meelega, et saaksite valida välja sobivaima soojuspumba Tallinnas.

Saadaval kõikjal Eestis

Olimpia Splendid Unico konditsioneerid on saadaval kõikjal Eestis. Täida ära kontaktvorm ning Olimpia Splendidi lähim edasimüüja võtab Sinuga ühendust.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!
Vaheta veebisaidi keelt
  KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

  OÜ Airwave on üks suurimaid kütte-, ventilatsiooni- ning kliimaseadmete riikitoojaid ning hulgimüüjaid Baltikumis, mis tegeleb antud valdkonnas alates 1999. aastast.

  OÜ Airwave on Daikin'i ametlik edasimüüja Baltikumis.

  AADRESS

  Kesk-Sõjamäe 7, 11415, Tallinn

  TELEFON

  +372 600 0970

  E-POST

  info@airwave.ee

  VÕTA MEIEGA ÜHENDUST