KÜSI PAKKUMIST!

Parim õhk-vesi soojuspump teie koju

Parim õhk-vesi soojuspump teie koju

Õhksoojuspumbad on ühed eelistatumad küttesüsteemid Eestis ja seda mitte üldse asjata. Õhk-vesi soojuspumba tööpõhimõte seisneb looduses oleva soojusenergia ära kasutamises meie ruumide ja tarbevee soojendamiseks. Õhk-vesi soojuspump on efektiivne, keskkonna- ja rahakotisäästlik küttesüsteem, mis sobib korterisse, majja kui ka teie suvekodusse.

Kuidas leida parim õhk-vesi soojuspump? Kuigi see on klientide enamlevinud küsimus, siis kahjuks pole sellele võimalik üheselt vastata, sest see sõltub suuresti kliendi soovidest kui ka vajadustest. Küll aga oleme püüdnud teie ostuotsuse tegemist lihtsustada ja koondanud kokku aspektid, mille põhjal on võimalik leida enda jaoks parim õhk-vesi soojuspump, mis kestab pikki aastaid.

Kuidas leida parim õhk-vesi soojuspump?

Parim õhk-vesi soojuspump

Daikini õhk-vesi soojuspumba välisosa

Millist õhksoojuspumpa valida? Õhksoojuspumpa valides saab tihti määravaks nii küttevajadus, efektiivsus, müra, hind kui ka mitmed teised tegurid. Tutvuge järgmiste teguritega, et leida parim õhk-vesi soojuspump!

 • Sesoonne soojustegur ehk SCOP

See hindab õhksoojuspumba efektiivsust kogu kütteperioodi vältel. Seda saab määrata erinevatel välistemperatuuridel kui ka lisaseadmetega ja ilma. Oluline on teada, kuidas see on määratud, et erinevate seadmete võrdlemine oleks samadel alustel.

 • Küttevõimsus

Parim õhk-vesi soojuspump töötab sellisel võimsusel, et kütaks ära teie toad ja vee. Kui küttevõimsus jääb teie kodu jaoks liiga madalaks, ei oled toad piisavalt soojad ja vannivesi soe. Küttevõimsus on tegur, mis näitab, kui suurt ruumi ja kui külma ilmaga see kütab. Võimsuse valikul tuleb arvestada ruumi kogu pindala ja planeeringut, soojustust, sooja vee tarvet ja soovitud sisetemperatuuri.

 • Muud tegurid nagu disain, mõõdud, müra jne

Kui eelnevad kaks tegurit on ühed olulisemad, mida õhk-vesi soojuspumpa valides tähele panna, siis järgmised võivad sõltuda suuresti teie enda maitsest ja soovidest. Loomulikult on parim õhk-vesi soojuspump kauni disainiga, väike, mitte üleliigselt silmapaistev ja väga vaikne. Kui tähtsad need on aga teie jaoks, saate ise otsustada. Õhk-vesi soojuspumpade valik on niivõrd lai, et sellest leiab kindlasti midagi igale maitsele ja vajadusele.

Kütteseade on üks olulisemaid investeeringuid kodu jaoks. Seetõttu tasub võtta aega, et leida parim õhk-vesi soojuspump, mis tagab sooja ja õdusa keskkonna ka kõige krõbedama talveilmaga. Ei saa üle ega ümber õhk-vesi soojuspumpade võrdlusest, sest just see aitab leida sobiva seadme.

Sama oluline kui sobiva seadme valik, on ka õhksoojuspumba paigaldus, sest paigaldamisest ja hooldusest sõltub õhksoojuspumba elektrikulu ja energiatõhusus. Oluline on tellida paigaldusteenus kvalifitseeritud paigaldajatelt.

Kui te ei tea, milline on parim õhksoojuspump või kuidas leida professionaalne paigaldaja, võtke meiega ühendust! Aitame teid hea meelega! Airwave on usaldusväärne maaletooja, kelle edasimüüjate valikust leiab Midea, Daikin, Thermia õhk- ja maasoojuspumbad.

Parim õhk-vesi soojuspump 2022/2023

Ühtset vastust küsimusele, milline on parim õhk-vesi soojuspump 2022/2023 hooajal, on keeruline öelda. Pisut kergem on tagant järele hinnata, milline näiteks võis olla parim õhk-vesi soojuspump 2017, 2018 jt aastatel. Lihtsustamaks teie valikut, saame välja tuua ühed innovaatilisemad ja populaarsemad soojuspumbad, mis võivad teid aidata parim õhk-vesi soojuspump 2022/2023 leidmisel.

 1. Õhk-vesi soojuspump Midea M Thermal. Seda mudelit saab valida erineva küttevõimsusega alates 4kW kuni 16kW, sobides nii suurematesse kui ka väiksematesse elamutesse. Siseosaks saab valida kas eraldiseisva või integreeritud boileriga mudeli suurustes 190 või 240 liitrit.
  Midea õhk-vesi soojuspump kasutab keskkonnasõbraliku R32 külmaainet. Uus tehnoloogia tagab soojuspumba efektiivse töö ka madalatel temperatuuridel.

 2. Daikin Altherma 3 õhk-vesi soojuspump on efektiivne ka -25 °C välistemperatuuri juures. Altherma 3 soojuspumpa saab kasutada nii põranda- kui ka radiaatorküttega majades. Integreeritud tarbeveeboileri valikus on kaks suurust: 180 või 230 liitrit. Kasutamise teeb mugavaks eestikeelne menüü ning mobiilirakendus, kust saab reguleerida temperatuuri.
 3. Thermia Athena on Euroopas toodetud õhk-vesi soojuspump, mida saab kasutada nii põranda- kui ka radiaatorküttega majades, lisaks on olemas jahutus võimekus ja basseini kütmise funktsioon. Need õhk-vesi soojuspumbad kütavad efektiivselt ka -20°C välistemperatuuril.

Kui te ei tea täpselt, mida valida, pöörduge meie poole – aitame teil leida sobivaima õhk-vesi soojuspumba!

Saadaval kõikjal Eestis

Olimpia Splendid Unico konditsioneerid on saadaval kõikjal Eestis. Täida ära kontaktvorm ning Olimpia Splendidi lähim edasimüüja võtab Sinuga ühendust.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!
Vaheta veebisaidi keelt
  KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

  OÜ Airwave on üks suurimaid kütte-, ventilatsiooni- ning kliimaseadmete riikitoojaid ning hulgimüüjaid Baltikumis, mis tegeleb antud valdkonnas alates 1999. aastast.

  OÜ Airwave on Daikin'i ametlik edasimüüja Baltikumis.

  AADRESS

  Kesk-Sõjamäe 7, 11415, Tallinn

  TELEFON

  +372 600 0970

  E-POST

  info@airwave.ee

  VÕTA MEIEGA ÜHENDUST