KÜSI PAKKUMIST!

Ettevõtte aastane tulu

51.16Miljardit US dollarit
200 tütarettevõtet ja üle 60ne välisfiliaali
166000+Midea töötajat

Maailma suurimate ettevõtete seas

245. kohtFortune Global 500
50-AASTASE KOGEMUSEGA TOOTJA

Midea Group on juhtiv tehnoloogiaettevõte, mis on spetsialiseerunud robootikale, tööstuslikule automaatikale, HVAC-süsteemidele, kodutarbijaseadmetele ja intelligentsele logistikale.

Midea Group on 1968. aastal asutatud Hiina ettevõte, mille peakorter asub Pekingis ja mis on noteeritud Shenzhen börsil.

Ettevõte on alates 2016. aasta juulist kantud maailma 500 suurima ettevõtte hulka (Fortune Global 500). Midea on spetsialiseerunud robootikale, tööstusautomaatikale, HVAC-süsteemidele, kodumasinatele ja intelligentsele logistikale.

Ettevõte annab tööd üle 150 000 inimesele ja müüb oma tooteid enam kui 200 riigis üle maailma. Ettevõttel on 21 tootmisüksust ja 260 logistikakeskust. Pärast enam kui 50 aastat kestnud pidevat kasvu ületab Midea käive 40 miljardit USA dollarit.

Midea kaubamärgi lubadus on “pakkuda üllatavalt sõbralikke lahendusi neile, kes hindavad väikeseid hetki kodus” ja teatas hiljuti oma uuest loosungist: Midea – Tee oma kodu mugavaks.

Midea on viinud lõpule mitmeid kõrgtasemelisi projekte, sealhulgas tipptasemel HVAC-lahenduste (kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete) paigaldamine kõigis Brasiilia 2016. aasta olümpiamängude jaoks ehitatud spordistaadionites.

Jalgrattatee
Tenniseväljak
Käsipalliväljak

Uuri lähemalt

Sotsiaalse vastutuse aruanne (ingl )

PDF | 14 MB

Facebook

Midea on tugev spordisponsor – Rahvusvahelise ujumisföderatsiooni FINA ametlik partner ja Premier League’i jalgpalliklubi Manchester City sponsor.

Konkurentidest eespool

Vaata kõiki Midea küttelahendusi:

Konkurentidest eespool

Tutvu kõigi Midea küttelahendustega:

Vaheta veebisaidi keelt
  KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

  OÜ Airwave on üks suurimaid kütte-, ventilatsiooni- ning kliimaseadmete riikitoojaid ning hulgimüüjaid Baltikumis, mis tegeleb antud valdkonnas alates 1999. aastast.

  OÜ Airwave on Daikin'i ametlik edasimüüja Baltikumis.

  AADRESS

  Kesk-Sõjamäe 7, 11415, Tallinn

  TELEFON

  +372 600 0970

  E-POST

  info@airwave.ee

  VÕTA MEIEGA ÜHENDUST