KÜSI PAKKUMIST!

Maasoojuspump Thermia Legend

Thermia Legend

Järeleproovitud ja ülimalt töökindlal tehnoloogial põhinev Legend on ideaalne valik, kui otsite hõlpsasti hooldatavat ja soodsa hinnaga küttesüsteemi. Energiatarbimise minimeerimiseks häälestab Legendi käitussüsteem jõudlust pidevalt, et see vastaks tegelikule küttevajadusele.

Legend saavutab muljetavaldava SCOP-näitaja 5,24, mis tähendab, et saate vähendada küttekulusid kuni 75 protsenti. SCOP mõõdab soojuspumba efektiivsust aastaringselt ja on kõige täpsem näitaja tegeliku efektiivsuse kohta.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

A+++ energiaklass, kui soojuspump on integreeritud süsteemi osa.

A+++ energiaklass, kui soojuspump on ainus soojusallikas. Energiaklass on arvutatud ökoloogilise projekteerimise direktiivi 811/2013 kohaselt.

Esimene roheline energia aastast 1923

Kõik Thermia tooted on konstrueeritud, toodetud ja katsetatud Rootsis uusima tehnoloogia ja kõige kvaliteetsemate osade abil. Kõik Thermia õhk-vesisoojuspumpade osad on teinud maailma tipptasemel tootmisspetsialistid Euroopas.

Roheline, puhas ja mugav

Maasoojuspump ei ole mitte ainult investeering teie maja jaoks. See on ka investeering meie keskkonna jaoks, Thermia Legendi puhul on see tõesem kui kunagi varem, sest Thermia on esimene maasoojuspumpade tootja maailmas, kes tutvustab uut kliimasäästlikku külmaainet R452B.

Vastutustundlik lähenemine kliimameetmetele on veel üks hea põhjus, miks valida Thermia Legend, et tagada teie kodus probleemivaba küttemugavus ja soe vesi

Vaikne

Thermia Legend on äärmiselt vaikne seade. Selle helitugevus on 41 dB(A), mis on võrdne keskmise eramajapiirkonna öise helitasemega. Võrdluseks on keskmise külmiku helitase 55 dB(A).

Suur efektiivsus

Thermia Legend on maasoojuspump, mis pakub tänu ainulaadsele tehnoloogiale aastaringselt suurepärast efektiivsust. Thermia Legend, mille hooajaline jõudluskoefitsient (SCOP) on 5,24 (Thermia Legend 10 B0/W35 vastavalt standardile EN14511), võimaldab vähendada energiatarbimist kuni 75%.

Rohkelt sooja vett

Integreeritud kraanivee kihistamise (Tap Water Stratification - TWS) süsteem – Thermia poolt välja töötatud tehnoloogia – tagab sooja tarbevee ülikiire valmistamise. Thermia Legend valmistab 40 °C temperatuuriga 230-250 liitrit sooja vett tõepoolest oluliselt kiiremini kui traditsioonilised alternatiivid. See tähendab sooja vee suuremat hulka, kiiremat tarnimist ja tunduvalt väiksemaid kulusid.

Thermia Online

Thermia Legendi saab varustada Thermia Online’iga. See funktsioon võimaldab kaugjuhtimist ja jälgimist nutitelefoni või arvuti abil. Thermia veebipõhine süsteem annab paigaldajate käsutusse kõikehõlmavad diagnostilised andmed, võimaldab neil kiiresti reageerida teavitustele või vaadata reaalajas andmeid süsteemi töötamise kohta. Thermia Online’i juhtimine ja järelevalve optimeerib erinevates kohtades asuvate hoonete omanike jaoks energeetilise efektiivsuse.

Rakendusprogramm Thermia Online on saadaval nii Androidi kui ka iPhone’i jaoks.

Valmis kodu jaoks

Thermia Legend tarnitakse elegantses valges kapis, mis sobib diskreetselt igasse sisekujundusskeemi.

Sellel on ka selge must nuppudega esipaneel ja lihtne, intuitiivne menüü, mis hõlbustab kasutamist, kui on vaja muuta seadistusi. See on loodud sulanduma ja tegema seda, mida ootate.

See soojuspump on varustatud A-klassi tsirkulatsioonipumpadega ja end tõestanud tehnoloogiaga, mis tagab töökindluse paljudeks aastateks. Tänu elegantsele ja kompaktsele konstruktsioonile on seda maasoojuspumbana lihtne paigaldada ja kasu saab väikestest kasutuskuludest. See kõik annab pika kasutusea jooksul investeeringu väga atraktiivse tasuvuse.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

Aastaringne efektiivsus küttel ja sooja vee valmistamisel

Thermia Legend on ühe meie parima maasoojuspumba Diplomat Optimum järglane ja tuleneb pidevast tootearenduse protsessist, mis hõlmab mitut aastakümmet. 

See soojuspump ei tööta mitte ainult ideaalselt iga kord, kui seda vajate, vaid määratleb ka sõna „jätkusuutlikkus“ seadme igas konstruktsiooniaspektis. Nendel viimastel mudelitel on kasutusel uus külmaaine R452B, mis vähendab CO2 ekvivalenti 75% võrra juba enne ELi tulevaste keskkonnaeeskirjade jõustumist.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

Roheline jalajälg

Thermia Legend töötab külmaainega R452B, mis ühildub EÜ F-gaasi eeskirjadega. Seda iseloomustab 66% väiksem GWP* (Global Warming Potential – globaalse soojenemise potentsiaal) ja Thermia on maailmas esimene soojuspumbatootja, kes võtab selle kasutusele. See on tulevikukindel investeering teie kodu mugavusse ja tähendab kindlat pühendumist jätkusuutlikumale tulevikule.

Kõrge kvaliteediga jõudlus

Thermia Legend on meie elegantsete ja moodsate maasoojuspumpade seeria baastase koos Thermia Calibra mudelite ja meie tipptegija Atlasega. See paistab silma eeliste muljetavaldava nimekirja poolest:

 • Tõhus küttevarustus ja mugavus
 • Valmistatava sooja vee suur maht (230–250 liitrit)
 • Kõrge kvaliteet ja suur töökindlus Soodsa hinnaga

Legend on ideaalne valik, kui soovite puhast, vaikset ja jätkusuutlikku soojuspumpa, mis hoiab teid soojas ja pakub paljude aastate jooksul rohkesti sooja vett. Vajaduse korral saate lisada passiivse jahutuse ja muud funktsioonid.

Tooteomadused

Suur jõudlus igal aastaajal

Thermia Legend on maasoojuspump, mis pakub tänu ainulaadsele tehnoloogiale aastaringselt suurepärast efektiivsust. Thermia Legend, mille hooajaline jõudluskoefitsient (SCOP) on 5,24 (Thermia Legend 10 B0/W35 vastavalt standardile EN14511), võimaldab vähendada energiatarbimist kuni 75%.

SCOP on näitaja, mis kirjeldab soojuspumba töötamist aasta ringi, st nii soojal kui ka külmal aastaajal. See näitab toodetud ja tarbitud energiahulga suhet. Mida suurem see tegur on, seda parema süsteemiga on tegemist.

Oleme keskkonnahoidlikumad - madal GWP

Oleme keskkonnahoidlikumad – madal GWP Thermia on võtnud endale eesmärgiks võimaldada tervislikumat eluviisi ja vähendada meie ökoloogilist jalajälge. Seepärast ongi Thermia Legend esimene turustatav maasoojuspump kliimasäästlikuma külmaainega R452B ja madalaima GWP*-väärtusega – 698. Lisaks vajab see tänu oma ainulaadsele ehitusele vähem külmaainet kui muud soojuspumbad, mistõttu on sellel väga madal CO2 ekvivalent.

Külmaaine R452B on uuenduslik igas mõttes. See on suurepärane soojusülekandevahend, mis annab veel suurema energiatõhususe ja kulutasuvuse.

Küttevõimsus ja paindlikkus

Thermia Legend on saadaval kuue erineva võimsusega: 4 kW, 6 kW, 8 kW, 10 kW, 13 kW, 17 kW kolmefaasilise versiooni (400 V) puhul ja lahe erineva võimsusega: 8 kW ja 10 kW ühefaasilise versiooni (230 V) puhul.

Thermia Legend Duo on ilma soojaveepaagita versioon, mis on valmis töötama eraldi Thermia MBH Legendi 200- või 300-liitrise soojaveepaagiga või mõne muu soojaveepaagiga.

Rohkem sooja vett ja kiiremini

Soojaveeboiler on varustatud meie TWS (Tap Water Stratification – kraanivee kihistamise) tehnoloogiaga, mis tähendab, et sooja vett valmistatakse kiiremini ja kõrgemal temperatuuril kui traditsioonilise tehnoloogia puhul. Kuna soe vesi lahjendatakse kraanivee temperatuurile, on kasutatava sooja vee maht tänu kõrgemale temperatuurile palju suurem.

Arukas juhtimissüsteem

Juhtseade koordineerib ja juhib küttesüsteemi. Thermia soojuspumbad töötavad suure täpsusega, et tagada teie kodus parim võimalik sisekliima võimalikult väikeste kuludega. Meie juhtseadet on väga lihtne kasutada. Juhtseade kuvab küttekõverad visuaalselt, ja kui kõverad on kord seatud, ei ole enam vaja nendele mõelda. Temperatuuri suurendamiseks või vähendamiseks piisab ühest nupuvajutusest.

Töökindel ja järeleproovitud tehnoloogia

Thermia Legendi “süda” on fikseeritud kiirusega spiraalkompressor, mis muudab seadme äärmiselt tõhusaks, väga töökindlaks ja vaikseks. Maasoojuspumba kompressor on seade, mis võimaldab maa- või veeallikast ammutatud soojusenergiat tõsta kõrgemale temperatuurile, et seda saaks kasutada hoone küttejaotussüsteemis.

Optimum-tehnoloogia

Optimum-tehnoloogia on tehnoloogia, mis jälgib pidevalt teie süsteemi ja reguleerib selle põhjal pumba jõudlust. Juhtseade jälgib pidevalt süsteemi ja vajaduse korral reguleerib automaatselt ringluspumpade kiirust, et hoida soolalahuse ja kütteahela ettenähtud temperatuuride vahet. Reguleeritava kiirusega A-klassi pumbad tagavad, et pumba igapäevase töötamise saab alati seada kasutaja nõuete ja tingimuste kohaseks. See tähendab, et võite olla kindel, et pump töötab alati maksimaalse efektiivsusega.

Jahutus suvel

Soojuspump tagab talvel kütmise, kuid suvel saab protsessi lihtsasti ümber pöörata. Soojuspump kogub majast soojust ja juhib selle pinnasesse puuritud puurauku, tagades jahutuse. See on tavalise õhukonditsioneeriga võrreldes kulusäästlikum. Lisatarvikuga Thermia Legend võib suvel tagada ka maja efektiivse jahutuse.

Küte

Kõige tavalisemad Euroopa küttesüsteemid on veepõhised, st vesi transpordib soojusenergia radiaatoritesse või vesipõrandaküttesüsteemidesse. Veepõhise jaotussüsteemi väljundtemperatuur on põrandakütte puhul tavaliselt 30–35 °C ja radiaatorite puhul 45–55 °C. Thermia soojuspumbad pakuvad väikese süsinikuheitega alternatiivi moodsate hoonete traditsioonilistele kateldele, olenemata sellest, kas tegemist on uusehitise või remondiobjektiga ja milline on küttesüsteemis nõutav temperatuur.

Thermia Online

Rakendusprogrammi Thermia Online abil saab kontrollida küttesüsteemi nõuetekohast töötamist, vähendada puhkusel viibimise ajaks maja ruumitemperatuuri või saada sõnumeid, kui peaks ilmnema midagi ootamatut. Meie veebipõhine süsteem annab paigaldajate käsutusse kõikehõlmavad diagnostilised andmed, võimaldab neil kiiresti reageerida teavitustele või vaadata reaalajas andmeid süsteemi töötamise kohta. Rakendusprogramm Thermia Online on saadaval nii Androidi kui ka iPhone’i jaoks. Thermia Online on saadaval lisatarvikuna.

Basseini kütmine

Thermia Legend saab lihtsasti täiendada nii, et see saaks kütta aasta ringi teie basseini. Nii saate basseini nautida aasta ringi ja vähendada oluliselt selle kütmise kulusid.

Skandinaavia disaini ja vastupidavuse olemus

Thermia soojuspumbad on konstrueeritud, katsetatud ja valmistatud Euroopa kõige karmimates kliimatingimustes. Rootsi talved võivad olla ekstreemsed. Veebruar on tavaliselt kõige külmem kuu, kus temperatuur võib Põhja-Rootsis langeda nii madalale kui –30 °C või veelgi madalamale ning kus maju tuleb kütta septembrist maini. Thermia Legend põhineb soojuspumpade väljatöötamise ja müügi 40-aastasel kogemusel.

Konkurentidest eespool

Maasoojuspump Thermia Legend tehnilised parameetrid

Mudeli nimetus Thermia Legend 4 Thermia Legend 6 Thermia Legend 8 Thermia Legend 10 Thermia Legend Duo 6 Thermia Legend Duo 8 Thermia Legend Duo 10 Thermia Legend Duo 13 Thermia Legend Duo 17
Küttevõimsus
4,71 kW
5,56 kW
7,35 kw
9,81 kW
5,56 kw
7,35 kW
9,81 kW
12,42 kW
16,69 kW
Lisaküttekeha võimsus
3/6/9 kW
3/6/9 kW
3/6/9 kW
3/6/9 kW
3/6/9 kW
3/6/9 kW
3/6/9 kW
3/6/9 kW
3/6/9 kW
Kaitseautomaat lisaküttekeha lubamisel
20 A
20 A
20 A
20 A
20 A
20 A
20 A
25 A
32 A
Garantii
2 aastat
2 aastat
2 aastat
2 aastat
2 aastat
2 aastat
2 aastat
2 aastat
2 aastat
Tarbimisvõimsus (EN14511 k.a tsirkulatsioonipumbad)
2,25 kW
2,55 kW
3,15 kW
4,3 kW
2,55 kW
3,15 kW
4,3 kW
5,35 kW
7,4 kW
Eestikeelne menüü
Jah
Jah
Jah
Jah
Jah
Jah
Jah
Jah
Jah
Veeboileri maht
184 l
184 l
184 l
184 l
puudub
puudub
puudub
puudub
puudub
SCOP (sesoonne soojustegur, külm kliima)
4,72
4,87
5,10
5,24
4,87
5,10
5,24
5,09
4,92
Toitepinge
400 V
400 V
400 V
400 V
400 V
400 V
400 V
400 V
400 V
Energiaklass küte (külm kliima)
A+++
A+++
A+++
A+++
A+++
A+++
A+++
A+++
A+++
Müratase siseseade
40 dB (A)
40 dB (A)
41 dB (A)
41 dB (A)
41 dB (A)
42 dB (A)
42 dB (A)
45 dB (A)
45 dB (A)
Interneti kaudu juhtimine ja monitoorimine
Lisavarustus (palju funktsioone)
Lisavarustus (palju funktsioone)
Lisavarustus (palju funktsioone)
Lisavarustus (palju funktsioone)
Lisavarustus (palju funktsioone)
Lisavarustus (palju funktsioone)
Lisavarustus (palju funktsioone)
Lisavarustus (palju funktsioone)
Lisavarustus (palju funktsioone)
Siseosa mõõtmed K x L x S
1863x598x703 mm
1450x598x703 mm
1863x598x703 mm
1450x598x703 mm
1450x598x703 mm
1450x598x703 mm
1450x598x703 mm
1450x598x703 mm
1450x598x703 mm
Siseseadme kaal
146 kg
148 kg
165 kg
170 kg
113 kg
125 kg
130 kg
135 kg
140 kg
Tootekataloog
Õhksoojuspump Daikin Eesti kaart kontakt

Saadaval kõikjal Eestis

Thermia Legend on saadaval kõikjal Eestis. Täida ära kontaktvorm ning Thermia lähim edasimüüja võtab Sinuga ühendust.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!
Konkurentidest eespool

Tutvu meie tootevalikuga:

Filtreeri tooteid:

Vaheta veebisaidi keelt
  KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

  OÜ Airwave on üks suurimaid kütte-, ventilatsiooni- ning kliimaseadmete riikitoojaid ning hulgimüüjaid Baltikumis, mis tegeleb antud valdkonnas alates 1999. aastast.

  OÜ Airwave on Daikin'i ametlik edasimüüja Baltikumis.

  AADRESS

  Kesk-Sõjamäe 7, 11415, Tallinn

  TELEFON

  +372 600 0970

  E-POST

  info@airwave.ee

  VÕTA MEIEGA ÜHENDUST