KÜSI PAKKUMIST!

Õhksoojuspumbad Tartus – tõhus kliimaseade koju

Õhksoojuspumbad Tartus - tõhus kliimaseade koju

Tartu on tuntud oma idülliliste puitmajade poolest, kus pikka aega on olnud peamiseks kütteallikaks ahiküte. Nüüd on aga õhksoojuspumbad Tartus saanud esmaseks valikuks nii nendes kui ka teistes linnaosades. Õhksoojuspump on efektiivne kliimaseade, mis sobib pea igasse elamutüüpi nii põhiliseks kui ka lisa kütteseadmeks, mis lisaks ruumide kütmisele, pakub head jahutust ka kõige kuumematel suvepäevadel.

Õhksoojuspumbad Tartus on lisa kütteseadmena kasutusel paljudes puitmajades. Põhilise kütteallikana sobib soojuspump kõikidesse hoonetesse, millel on avar planeering, et tagada sooja õhu ühtlane liikumine igas ruumis. Suurematesse hoonetesse, mis on mitmekorruselised ja keeruka planeeringuga, soovitame valida õhk-vesi soojuspumba või maasoojuspumba.

Õhksoojuspumbad Tartus – kust osta

Kust osta õhksoojuspumbad Tartus? Kvaliteetsed Midea ja Daikin õhksoojuspumbad saate välja valida meie erinevate edasimüüjate käest.

Leidke parimad õhksoojuspumbad Tartus järgmistelt partneritelt:

 • Maaküte
 • Kliimakaubamaja
 • Kodukliima
 • Külmaservis

Leidke sobivad õhksoojuspumbad Tartus nii e-poodidest kui ka esindustest kohapealt. Konsulteerige lisainfo saamiseks edasimüüjatega, et leida kliimaseade, mis vastab teie kodu planeeringule, suurusele ja hoone soojapidavusele.

Õhksoojuspumbad Tartus vajavad eelnevat kooskõlastamist

Kõik õhksoojuspumbad Tartus ja mujal Eestis tuleb enne paigaldust kooskõlastada korteriühistu kui ka kohaliku omavalitsusega. Juhul, kui paigaldate soojuspumba eramajale, ei tule teile korteriühistu nõusolekut küsida ja piisab asjaajamisest kohaliku omavalitsusega.

Kõik õhksoojuspumbad Tartus vajavad luba ja selle taotlemiseks tuleb esitada Tartu linnavalitsusele ehitusteatis ja projekt. Lisaks peab paigaldatav soojuspump vastama lubatud müratasemele, mis ei tohi päeval ületada 50 dB ja öösel 40 dB. Juhul kui hoone jääb miljööväärtuslikule või muud moodi kultuuriliselt tähtsale alale, võib olla vajalik ka Muinsuskaitseameti poolne kooskõlastus. Sellest tulenevalt võib olla lisapiiranguid ja nõudeid soojuspumpade paigaldamiseks. Lisainfo kooskõlastamiseks vajalike toimingute kohta leiate siit Tartu Linnavalitsuse koduleheküljelt.

Need õhksoojuspumbad Tartus, mida soovitakse paigaldada kortermajadele või hoonetele, mis on kaasomandis, tuleb esitada lisaks eelnevale ka kaasomanike või korteriühistu juhatuse liikme nõusolek.

Õhksoojuspumba paigaldus Tartus

Pärast vajalike kooskõlastuste saamist ja sobiva õhksoojuspumba välja valimist tuleb uurida, kas õhksoojuspumba paigaldus on hinna sees või see tuleb juurde tellida. Õhksoojuspumba paigaldamine vajab professionaalseid oskuseid ja seetõttu tuleb alati veenduda, et paigaldaja on oma ala ekspert. Üldjuhul ei võta õhksoojuspumba paigaldus Tartus kaua aega ja töö saab tavaliselt tehtud ühe päevaga. Kõik meie edasimüüjad pakuvad õhksoojuspumpade paigaldust Tartus, seega tellides neilt, saate täislahenduse.

Mõnel juhul võib soojuspumba paigaldus sisalduda juba toote müügihinna sees. Vahest nimetatakse seda standardpaigalduseks. Sellisel juhul uurige, mida standardpaigaldus sisaldab ja kas see on piisav ka teie jaoks. Paigaldus peab sisaldama nii transporti, õhksoojuspumba välisosa ja siseosa paigaldust kui ka kõiki selleks vajalikke tarvikuid nagu ühendustorusid, kaableid, seinakinnitusi ja teisi ehitustarbeid.

Saadaval kõikjal Eestis

Olimpia Splendid Unico konditsioneerid on saadaval kõikjal Eestis. Täida ära kontaktvorm ning Olimpia Splendidi lähim edasimüüja võtab Sinuga ühendust.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!
Vaheta veebisaidi keelt
  KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

  OÜ Airwave on üks suurimaid kütte-, ventilatsiooni- ning kliimaseadmete riikitoojaid ning hulgimüüjaid Baltikumis, mis tegeleb antud valdkonnas alates 1999. aastast.

  OÜ Airwave on Daikin'i ametlik edasimüüja Baltikumis.

  AADRESS

  Kesk-Sõjamäe 7, 11415, Tallinn

  TELEFON

  +372 600 0970

  E-POST

  info@airwave.ee

  VÕTA MEIEGA ÜHENDUST