KÜSI PAKKUMIST!

Soojuspumbad Pärnus – säästlikud kliimaseadmed korterisse ja majja

Soojuspumbad Pärnus - säästlikud kliimaseadmed korterisse ja majja

Kust leida soojuspumbad Pärnus ja mida tuleb arvestada nende paigaldamisel? Erinevad soojuspumbad Pärnus on saanud üheks enam levinud kütteseadmeks nii korterites kui ka eramajades. Õhk-vesi soojuspumbad ja maaküte on esmasteks valikuteks majadesse, kus on vajalik nii ruumide küte, jahutus kui ka soe tarbevesi. Seevastu õhksoojuspumbad Pärnus on levinud puitmajade piirkondades, kus pärast korterite renoveerimist on lisatud õhksoojuspump peamiseks või lisa kütteseadmeks.

Leidke omale sobivad soojuspumbad Pärnus järgmistelt meie partneritelt:

 • Kodukliima
 • Toruproff
 • Sonnest
 • Maaküte
 • KVN Group

Õhk-vesi soojuspumbad Pärnus

Õhk-vesi soojuspumbad Pärnus on paigaldatud paljudele uutele majadel, aga ka hoonetele, mis on hiljuti renoveeritud. Need on efektiivsed kliimaseadmed, mis kütavad toad soojaks ka madalatel välistemperatuuridel ning tagavad hea jahutuse suvekuumuse ajal. Kasutusel on kas radiaator- või põrandaküte. Kõige populaarsemad õhk-vesi soojuspumbad Pärnus on Daikin Altherma 3 H MT, Thermia Athena ja Midea M-Thermal Split.

Õhk-õhk soojuspumbad Pärnus

Õhksoojuspumbad ehk õhk-õhk soojuspumbad Pärnus on iseloomulikud vanades ja väärikates linnaosades, kus on palju väiksemaid puitmaju, mis on hiljuti renoveeritud ja mille küttesüsteemid on kas täielikult või osaliselt vahetatud soojuspumpade vastu. Seda tüüpi soojuspumbad Pärnus sobivad avaratele hoonetele, kus õhu liikumine ei ole takistatud.

Maasoojuspumbad Pärnus

Maasoojuspumbad kasutavad soojusenergiaks ja soojaks tarbeveeks maa sisse talletunud energiat. Maaküte või teisisõnu maasoojuspumbad Pärnus on iseloomulikuks uuselamute piirkondades, kuhu on soovitud paigaldad nutikas ja keskkonnasäästlik küttesüsteem. Meie edasimüüjate kaudu on võimalik oma kodu jaoks valida kvaliteetsete Daikin ja Thermia maasoojuspumpade vahelt.

Soojuspumbad Pärnus: paigaldus ja hooldus

Kõik soojuspumbad Pärnus tuleb enne paigaldust kooskõlastada. Selle jaoks peab koostama ehitusteatise ja -projekti, mille saab esitada elektrooniliselt ehitisregistri kaudu või paberkandjal Pärnu Linnavalitsuses.

Kortermajadele paigaldatavad soojuspumbad Pärnus vajavad enne ehitusteatise koostamist ka kooskõlastust ühistus. Selle jaoks on vajalik ühistu või juhatuse liikme nõusolek. Juhul, kui hoone asub miljööväärtuslikul või muinsuskaitse vööndi alal, on rohkem üksikasju, millele soojuspumba paigaldamisel tuleb mõelda. Kõikide küsimustega soovitame võtta ühendust Pärnu Linnavalitsusega või konsulteerida meiega.

Kui soojuspumba paigaldamine on saanud positiivse vastuse, jääb üle vaid valida sobiv kliimaseade ja tellida paigaldus. Soojuspumba paigaldus võtab keskmiselt ühe päeva ja pole midagi keerukat professionaalsetele paigaldajatele. Soovitame tellida paigalduse usaldusväärselt pakkujalt ja alati veenduda, mida see sisaldab, et vältida lisakulusid, millest polnud teadlik.

Viimaseks, soojuspumba hooldus tagab seadme pikaajalise ja efektiivse kasutuse. Viige end kurssi seadme hooldus soovitustega ja järgige neid. Regulaarselt hooldatud seade töötab energiasäästlikult ja tõhusalt, tagades sinu eluruumides parima mikrokliima.

Saadaval kõikjal Eestis

Olimpia Splendid Unico konditsioneerid on saadaval kõikjal Eestis. Täida ära kontaktvorm ning Olimpia Splendidi lähim edasimüüja võtab Sinuga ühendust.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!
Vaheta veebisaidi keelt
  KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

  OÜ Airwave on üks suurimaid kütte-, ventilatsiooni- ning kliimaseadmete riikitoojaid ning hulgimüüjaid Baltikumis, mis tegeleb antud valdkonnas alates 1999. aastast.

  OÜ Airwave on Daikin'i ametlik edasimüüja Baltikumis.

  AADRESS

  Kesk-Sõjamäe 7, 11415, Tallinn

  TELEFON

  +372 600 0970

  E-POST

  info@airwave.ee

  VÕTA MEIEGA ÜHENDUST