KÜSI PAKKUMIST!

Õhksoojuspumpade müük ja paigaldus Eestis

Õhksoojuspumpade müük ja paigaldus Eestis

Meie edasimüüjate käest saate osta omale sobiva õhksoojuspumba, mis vastab täpselt teie vajadustele. Toome maale Daikini ja Midea kvaliteetseid soojuspumpasid, mis sobivad hästi põhjamaisesse kliimasse, tagades kodus aastaringselt hea mikrokliima. Avastage õhksoojuspumpade müük ja paigaldus meie partnerite e-poodidest või esindustest ja leidke kliimaseade korterile ja majale.

Õhksoojuspumba valimine

Õhksoojuspumpade müük on olnud kõrge juba mitmeid aastaid ja selles pole suuri raugemise märke näha, kuna tegemist on nutikate ja väga lihtsalt paigaldavate kütteseadmetega. Õhksoojuspumba elektrikulu on suhteliselt madal ja seadme võimekus kütta efektiivselt toad ka -20°C välistemperatuuri juures on väga hea. Õhksoojuspump ei ole ainult kütmiseks, vaid seda saab kasutada suvel ka kui konditsioneeri. Samuti võtab selle installeerimine umbes ühe päeva ja sisaldab õhksoojuspumba välisosa kui ka sisemise seadme paigaldust ning kasutamisõpetus.

Millist õhksoojuspumpa valida? Omale sobiva õhksoojuspumba saate valida järgmiste näitajate põhjal.

Hoonet iseloomustavad näitajad

 1. Hoone pindala ja planeering.
 2. Elamu soojustus ja soojapidavus.
 3. Muud kasutatavad kütteseadmed.

Õhksoojuspumpade näitajad

 1. Külma kliima sesoonne kasutegur.
 2. Seadme energiamärgis.
 3. Köetava pinna suurus ja võimsus.
 4. Sise- ja välisseadme müratase.
 5. Lisafunktsioonid.

Õhksoojuspumpade müük ja paigaldus

Lisaks õhksoojuspumba ostule tuleb tellida ka selle paigaldus. Õhksoojuspumba paigaldus ei ole tavaliselt seadme müügihinna sees ja see tuleb juurde tellida. Soovitame tellida paigalduse professionaalselt ettevõttelt ja uurida, mida täpselt, mida paigaldus sisaldab ja mis see maksma läheb.

Vahest on toodud välja õhksoojuspumba standardpaigalduse hind. Sellisel juhul soovitame täpsemalt välja uurida, mida see sisaldab ja hinnata, kas see on piisav teie hoone jaoks. Nii väldite ettearvamatuid lisakulusid, mis võivad hiljem kaasneda.

Meie edasimüüjad pakuvad täislahendust koos paigalduse ja seadme müügiga. Tutvuge kõikide võimalustega ja leidke professionaalne teenus!

Saadaval kõikjal Eestis

Olimpia Splendid Unico konditsioneerid on saadaval kõikjal Eestis. Täida ära kontaktvorm ning Olimpia Splendidi lähim edasimüüja võtab Sinuga ühendust.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!
Vaheta veebisaidi keelt
  KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

  OÜ Airwave on üks suurimaid kütte-, ventilatsiooni- ning kliimaseadmete riikitoojaid ning hulgimüüjaid Baltikumis, mis tegeleb antud valdkonnas alates 1999. aastast.

  OÜ Airwave on Daikin'i ametlik edasimüüja Baltikumis.

  AADRESS

  Kesk-Sõjamäe 7, 11415, Tallinn

  TELEFON

  +372 600 0970

  E-POST

  info@airwave.ee

  VÕTA MEIEGA ÜHENDUST