KÜSI PAKKUMIST!

Aastaringselt värske ja puhas õhk kogu hoones

Ventilatsioonisüsteem koos Flexiti seadmega on suurepärane lahendus: niiske õhk juhitakse välja köögist, vannitoast, tualett- ja pesuruumist. Elu- ja magamistubadesse juhitakse sobival temperatuuril värske õhk. Peamiselt vannitubades tekkiva liigniiskuse korral suurendatakse seadme kiirust automaatselt, selliselt hoitakse niiskustase hoones pidevalt kontrolli all.

Keskmine inimene veedab 58 aastat enda elust kodus ja koguni 27 aastat magamistoas. See tähendab, et kvaliteetne ventilatsioonisüsteem ja puhas õhk toas on äärmiselt olulised. Flexiti ventilatsiooniseadmed on toodetud Rootsis ja nähtud ette töötamaks ka kõige ekstreemsemates tingimustes.

Viimastel aastatel ehitatud hooned on hästi soojustatud ja õhutihedad, et vähendada küttekulusid ja seeläbi säästa energiat. Õhuleke läbi välisseinte ja akende on viidud miinimumini – toimiv ja meie kliimasse sobiv ventilatsiooniseade on äärmiselt vajalik. Flexiti ventilatsiooniseadmed kasutavad soojuse tagastamiseks rootoriga soojustagastit, mille kasutegur on kuni 85%. See tähendab, et Flexiti ventilatsiooniseadmed suudavad tagastada kuni 85% muidu kaotsi minevast soojusest.

Flexit Nordic S seeria ventilatsiooniseadmed on parimad saadaolevad seadmed külma kliimasse. Nende abil saab luua energiatõhusa ventilatsioonisüsteemi, millega tagatakse puhas, värske ja filtreeritud õhk ruumidesse. Seadet saab lihtsasti juhtida kasutades nutitelefoni rakendust Flexit GO või NordicPanel juhtpulti. 

Flexit CL seeria seadmed on ettenähtud paigaldamiseks ripplagade taha, pööningule, laega samasse tasapinda, tehnilisse ruumi ja teistesse sobivatesse kohtadesse. Flexit Nordic CL seeria seadmeid võib paigaldada ka kütmata pööningule! Sobib ideaalselt olemasolevatesse hoonetesse, kus ruumi on vähe. Energiatõhus soojustagastusega ventilatsiooniseade uutesse ja olemasolevatesse hoonetesse.

Vaheta veebisaidi keelt
  KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

  OÜ Airwave on üks suurimaid kütte-, ventilatsiooni- ning kliimaseadmete riikitoojaid ning hulgimüüjaid Baltikumis, mis tegeleb antud valdkonnas alates 1999. aastast.

  OÜ Airwave on Daikin'i ametlik edasimüüja Baltikumis.

  AADRESS

  Kesk-Sõjamäe 7, 11415, Tallinn

  TELEFON

  +372 600 0970

  E-POST

  info@airwave.ee

  VÕTA MEIEGA ÜHENDUST