KÜSI PAKKUMIST!

Konditsioneerid

Konditsioneerid - lihtne paigaldus ja kiire jahutus

Konditsioneerid töötavad lihtsa loogika alusel. Õhu jahutamiseks siseruumides liigutatakse soojusenergiat toast õue.

Konditsoneeri on lihtne ja kiire paigaldada ning see ei muuda maja välisilmet, kuna erinevalt õhksoojuspumpadest ei paigaldata välja eraldi seadet. Lisaks on neile sisseehitatud mürasummutav tehnoloogia, mis tähendab, et kuuled ja tajud seda ruumis vähem.

Lisaks jahutavale funktsioonile puhastavad konditsioneerid ka õhku toas. Mõningal määral on võimalik nendega ka tuba soojendada, kuid seda küll vaid mõõduka ilma korral ehk talvel on võimalik seda kasutada vaid täiendava soojusallikana.

Kaunis ja delikaatne seinale kinnitatav konditsioneer, mis on ideaalne kasutamiseks serveriruumide jahutamiseks, sest konditsioneer jahutab siseruumi effektiivselt ka siis, kui väljas on -20°C.

Revolutsiooniline ilma välisseadmeta konditsioneer koju ja kontorisse.

UNICO® – välisosadeta konditsioneeri paigaldamine on imelihtne ning see ei muuda maja välimust. Väliselt jääb näha vaid kaks väikest õhuava.

Saadaval kõikjal Eestis

Olimpia Splendid Unico konditsioneerid on saadaval kõikjal Eestis. Täida ära kontaktvorm ning Olimpia Splendidi lähim edasimüüja võtab Sinuga ühendust.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!
Vaheta veebisaidi keelt
  KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

  OÜ Airwave on üks suurimaid kütte-, ventilatsiooni- ning kliimaseadmete riikitoojaid ning hulgimüüjaid Baltikumis, mis tegeleb antud valdkonnas alates 1999. aastast.

  OÜ Airwave on Daikin'i ametlik edasimüüja Baltikumis.

  AADRESS

  Kesk-Sõjamäe 7, 11415, Tallinn

  TELEFON

  +372 600 0970

  E-POST

  info@airwave.ee

  VÕTA MEIEGA ÜHENDUST