KÜSI PAKKUMIST!

Soojustagastusega ventilatsiooniseadmed

Flexit Nordic CL

Flexit Nordic CL seeria soojustagastusega ventilatsiooniseadmed sobivad korteritesse, elamutesse, hotellidesse jne. Suure kasuteguriga rootorsoojustagasti ja energiasäästlikud ventilaatorid loovad seadmest usaldusväärse ja energiasäästliku seadme. Mõõtmetelt on seade kompaktne ja sobib paigaldamiseks ka kitsamates oludes. Võimalik paigaldada ka kütmata pööningule.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

Nutikas ja energiasäästlik ventilatsioon parema sisekliima tagamiseks

Flexit Nordic CL soojustagastusega ventilatsiooniseadmed on energiasäästlikud kõigil aastaaegadel. Tänu hoolikalt läbimõeldud disainile on nad ka väga vaiksed ja tagavad puhta ja filtreeritud õhu toas.

Köögikubu on võimalik ühendada Flexit Nordic CL ventilatsiooniseadmega, sellisel juhul pole eraldi ava köögikubu jaoks vaja teha. Rootorsoojustagasti on energiatõhus lahendus, mis erinevalt plaatsoojusvahetist ei külmu ja ei vaja kanalisatsiooniühendust. Suur osa ruumi niiskusest tagastatakse ruumi, mis tuleb eriti kasuks talvisel väga kuival perioodil.

Flexit Nordic CL soojustagastusega ventilatsiooniseadmete kõrgus on kuni 30cm. Seetõttu sobivad nad ideaalselt paigaldamiseks näites ripplagede taha või laega samasse tasapinda.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!
Flexit-Nordic-CL-scaled.jpg

Lihtne paigaldada

Tänu madalale kõrgusele ja väikesele kaalule on neid lihtne paigaladada. Tänu kompaksele disainile on seda lihtne näiteks pööninguredelist üles viia ja seetõttu sobib ideaalselt ka renoveeritavatesse hoonetesse.

Flexit Nordic CL soojustagastusega ventilatsiooniseadmed on saadaval nii parema- kui vasakukäelise variandina. See tähendab, et seade sobib mistahes torude paignemise korral. Boonuseks on võimalik ümber tõsta ka seadme ust, et muuta selle avamise suunda. Ventilatsiooniseadet võib paigaldada erinevat pidi.

Flexit Nordic CL soojustagastusega ventilatsiooniseadmed

Usaldusväärsed tehnilised andmed

Kõik Nordic seeria ning Uni 4 ja K2.1 elamuseadmed on Euroventi sertifikaadiga. See tähendab. et kõik tehnilised andmed, mida seadmete kohta esitatakse, on Euroventi poolt üle kontrollitud ja heaks kiidetud. Kliendile annab Euroventi sertifikaat täiendava kindlustunde, et esitatud andmed on täpsed ja ventilatsioonisüsteem töötab siis kui seda kõige rohkem vajatakse.

Parem sisekliima - Flexit soojustagastusega ventilatsiooniseadmed
Flexit GO rakendus soojustagastusega ventilatsiooniseadmetele

Flexit GO - nutirakendus

Selleks, et teil oleks täielik kontroll koduse sisekliima üle on ventilatsiooniseadmetel Flexit GO juhtimissüsteem. Flexit GO äpiga pääseb ventilatsiooniseadme juhtimisele ligi mobiiltelefoni või tahvelarvutiga. Kontrollida on võimalik hooldusvajadust, määrata soovitud temperatuuri, valida sätteid, saada teavet filtri vahetamise kohta jne. Kuna kõik on ühes kohas ei vaja te teisi juhtpaneele.

Ükskõik kus te ka poleks saate juhtiga ventilatsiooniseadet kasutades Flexit GO rakendust. See annab suurima paindlikkuse, sest mobiiltelefon on alati kättesaadav nii kodus kui ka väljas. Flexit GO võimaldab Flexiti või teiste sertifitseeritud partnerite kaugseiret ja teenindust. See tähendab, et saame teid aidata väga tõhusalt.

Lisatarvikud Flexit GO juhtimiseks

Lisatarvikutega saad ventilatsiooniseadet vastavalt vajadusele reguleerida. Võimalik on paigaldada näiteks köögikubu rõhuandur, et kompenseerida väljatõmmatavat õhku automaatselt. Samuti on võimalik lisaks paigaldada CO2 andureid, niiskusandureid, lisapulte juhtimiseks jne. Lisasid saab seadmega ühendada nii juhtmevabalt kui ka vastavalt võimalusele juhtmega. Kõik tarvikud on seadistatavad Flexit GO rakenduse abil.

NordicPanel juhtpaneel

NordicPanel on juhtpaneel, mis ühendatakse kaasasoleva juhtme abil seadmega. Funktsioonid: temperatuuri seadistus, õhuhulga reguleerimine, taimer, režiimide muutmine.

Juhtpaneel CI78

CI78 juhtpaneel võimaldab valida nelja erineva eelnevalt seadistatud režiimi vahel. Näiteks saab lihtsasti kasutada kaminarežiimi.

CI75 adapter

CI75 on adapter ventilatsiooniseadme juhtmevabade lisade jaoks. Selle abil saab ühendada juhtmevabad tarvikud ventilatsiooniseadmega.

Juhtmevaba CO2 sensor CI76

CO2 anduriga on võimalik ventilatsiooniseadme tööd juhtida vastavalt ruumis olevale CO2 tasemele.

Juhtmevaba niiskusandur CI77

Niiskusanduri abil on võimalik ventilatsiooniseadme tööd juhtida vastavalt liigniiskuse tekkimisele.

WiFi ruuter

Saab kasutada äppi ilma internetiühenduseta.

Juhtmevaba rõhulüliti CI79

Köögikubu toruga ühendatav juhtmevaba rõhulüliti annab seadmele automaatselt märku kui kasutatakse köögikubu. Vähendatakse ventilatsiooniseadme väljatõmbe õhuhulka.

Flexit Nordic CL soojustagastusega ventilatsiooniseadmete tehnilised andmed

Nordic CL2 Nordic CL3 Nordic CL4
Õhuhulk
Max 281 m³/h – 78 l/s (100 Pa)
Max 328 m³/h – 91 l/s (100 Pa)
Max 406 m³/h – 112 l/s (100 Pa)
Nominaalpinge (AC 50 Hz)
230 V
230 V
230 V
Sagedus
50 Hz
50 Hz
50 Hz
Kaitsme suurus
10 A
10 A
10 A
Nimivool
2.3 A
3.9 A
4.5 A
Nimivõimsus, kogu seade
529 W
679 W
1050 W
Elektrikalorifeeri max võimsus
350 W
500 W
800 W
Nominaalvõimsus, ventilaatorid
2 x 85 W
2 x 83 W
2 x 115 W
Seadme juhtimine (standardne)
Flexit GO
Flexit GO
Flexit GO
Filtrite klass
ePM1 55% (F7)
ePM1 55% (F7)
ePM1 55% (F7)
Filtrite mõõdud (LxKxS)
290 x 230 x 48 mm
290 x 230 x 48 mm
290 x 230 x 48 mm
Kaal
56 kg
58 kg
58 kg
Köögikubu toru ühendus
Ø 125 mm
Ø 125 mm
Ø 125 mm
Õhutorude ühendus
Ø 160 mm
Ø 160 mm
Ø 160 mm
Seadme mõõdud (LxKxS)
1160 x 700 x 296 mm
1160 x 700 x 296 mm
1160 x 700 x 296 mm
Vaheta veebisaidi keelt
  KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

  OÜ Airwave on üks suurimaid kütte-, ventilatsiooni- ning kliimaseadmete riikitoojaid ning hulgimüüjaid Baltikumis, mis tegeleb antud valdkonnas alates 1999. aastast.

  OÜ Airwave on Daikin'i ametlik edasimüüja Baltikumis.

  AADRESS

  Kesk-Sõjamäe 7, 11415, Tallinn

  TELEFON

  +372 600 0970

  E-POST

  info@airwave.ee

  VÕTA MEIEGA ÜHENDUST