KÜSI PAKKUMIST!

UUS 2020 Maasoojuspump

Thermia Atlas - SCOP 6,15

Uhiuus Thermia Atlas preemiumklassi maasoojuspump murrab esmakordselt 6,0 SCOP barjääri!

Thermia Atlas maasoojuspump on konstrueeritud kõige uuema tehnoloogia abil ja on varustatud uusimate funktsioonidega. Ilma kompromissideta ja igas detailis täiuslikuna on Atlas tänapäeval kõige tõhusam ja täiuslikum soojuspump. Murrangulise hooajalise jõudluskoefitsiendiga (SCOP) 6,15 võimaldab Thermia Atlas teil vähendada energiakulu kuni 80% võrra.

Thermia Atlas on maailma esimene maasoojuspump, mille SCOP ületab 6,0.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

A+++ energiaklass, kui soojuspump on integreeritud süsteemi osa.

A+++ energiaklass, kui soojuspump on ainus soojusallikas. (Energiaklass on arvutatud ökoloogilise projekteerimise direktiivi 811/2013 kohaselt)

Võrratu tootlikkus

Atlas on invertertehnoloogial töötav maasoojuspump, mis kohandab oma võimsust pidevalt optimaalse tootlikkuse saavutamiseks võimalikult väikese energiatarbega.

Seni ei ole Atlasel tootlikkuse poolest konkurente. Atlas on esimene maasoojuspump hooajalise kasuteguri (SCOP-i) väärtusega > 6,0 (SCOP 6,15). Tänu sellele silmapaistvale hooajalisele kasutegurile pakub Atlas aastaringselt maksimaalset mugavust minimaalse energiatarbimisega.

Thermia Atlas annab energiasäästu kuni 80% ja kasutuskulude säästu 50–75% ning vähendavad teie süsiniku jalajälge umbes 50%.

Thermia-Atlas-badge

Parim Skandinaavia disain esmaklassilise lihviga

Atlasel on uus üleni klaasist värviline puutetundlik ekraan esmaklassilise kvaliteediga. Lisaks üldise disaini parandamisele pakub uus ekraan ka paremat vaatamisnurka ja teravamat kontrasti.

Atlase soojuspumba juhtseadmel on uhke värviline puutetundlik ekraan ja kasutajasõbralikud ikoonid, mida on lihtne mõista.
Atlasel on samasugune hõbehall esikülg ja tumehallid küljed, mis on osutunud juba väga populaarseks Calibra mudelil.
Nagu ka meie varasematel tippmudelitel nagu näiteks Diplomat Optimum G3-l, asub ka Atlase kate soojuspumba peal. Kate parandab installatsiooni viisakat välimust ning võimaldab mõningaid torusid varjata.

Täiendav soe vesi soodsa hinnaga

Atlas valmistab kodumajapidamiseks sooja vett kiiruse ja temperatuuriga, mis on omaette klassist.

Saladus on meie HGW tehnoloogias, mis kasutab sooja vee valmistamiseks tavalist ruumiküttefunktsiooni. Tulemuseks on see, et soojuspump valmistab kodu kütmise kõrval teile ka sooja vett.

Sisseehitatud HGW ja TWS tehnoloogia muudavad Atlase oma segmendis kõige kiiremaks ja soodsamaks sooja vee valmistajaks. Kui HGW-funktsioon on täielikult kaustusel, annab see niivõrd palju kui 545 liitrit sooja vett!

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

Vaikne, hea väljanägemisega ja ohutu

Atlase väljatöötamise käigus pöörati palju rõhku selle müraomadustele. Eesmärk oli valmistada turul kõige vaiksem soojuspump. Peale uskumatult vaikse töötamise iseloomustab Atlast moodne disain elegantse klaaspaneeliga koos nutika ja intuitiivse juhtimisega värvilise puuteekraani kaudu.

Meie Thermia Online’i lahendus on paketi osaks ja võimaldab teil juhtida ja jälgida teie Atlassoojuspumpa nutitelefoni, tahvelarvuti või lauaarvuti abil.

Atlas – maailma nr 1 soojuspump

Täiustatud juhtimissüsteem

Juhtseade koordineerib ja juhib küttesüsteemi. Thermia soojuspumbad töötavad suure täpsusega, et tagada teie kodus parim võimalik sisekliima võimalikult väikeste kuludega. Kasutajasõbralikud graafikud ja ikoonid muudavad Atlase juhtseadme väga lihtsalt kasutatavaks.

Atlas maaküttel on rohkem standardseid tehasefunktsioone kui ühelgi teisel soojuspumbal Thermia tootevalikus:

 • Värviline puutetundlik ekraan ja intuitiivne menüü
 • Toa sisetemperatuuri andur
 • Täielik ülevaade temperatuuridest ja kõveratest
 • Kaks kütte/jahutusringlust
 • Hoone juhtimissüsteemi (Building Management System (BMS)) liides nutika kodu jaoks
 • Nutikas võrk (EVU)
 • Energiaallika kontroll
 • Puhverpaak
 • Isehäälestuv tarkvarauuendus USB-pesa kaudu

Thermia Atlas on võimeline kütma, jahutama, soojendama basseini ning töötama koos päikesepaneelide või täiendavate kütteallikatega.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

Thermia Online

Rakendusprogrammi Thermia Online abil saab kontrollida küttesüsteemi nõuetekohast töötamist, vähendada puhkusel viibimise ajaks maja ruumitemperatuuri või saada sõnumeid, kui peaks ilmnema midagi ootamatut.

Meie veebipõhine süsteem annab paigaldajate käsutusse kõikehõlmavad diagnostilised andmed, võimaldab neil kiiresti reageerida teavitustele või vaadata reaalajas andmeid süsteemi töötamise kohta. Rakendusprogramm Thermia Online on saadaval nii Androidi kui ka iPhone’i jaoks.

Unikaalsed tooteomadused

Esmaklassiline töö aastaringselt

Uhiuus Thermia Atlas preemiumklassi maasoojuspump murrab esmakordselt 6,0 SCOP barjääri!

Thermia Atlas on uhiuus maasoojuspump invertertehnoloogiaga, mis garanteerib tänu oma unikaalsetele tehnilistele omadustele esmaklassilise sooritusvõime. Murrangulise hooajalise jõudluskoefitsiendiga (SCOP) 6,15 (Atlas 18 35°C põrandakütte juures vastavalt standardile EN14825), võimaldab Thermia Atlas teil vähendada energiakulu kuni 80% võrra.

Parim Skandinaavia disain esmaklassilise lihviga

Atlasel on uus üleni klaasist värviline puutetundlik ekraan esmaklassilise kvaliteediga. Lisaks üldise disaini parandamisele pakub uus ekraan ka paremat vaatamisnurka ja teravamat kontrasti.

Atlase soojuspumba juhtseadmel on uhke värviline puutetundlik ekraan ja kasutajasõbralikud ikoonid, mida on lihtne mõista. Atlasel on samasugune hõbehall esikülg ja tumehallid küljed, mis on osutunud juba väga populaarseks Calibra mudelil. Nagu ka meie varasematel tippmudelitel nagu näiteks Diplomat Optimum G3-l, asub ka Atlase kate soojuspumba peal. Kate parandab installatsiooni viisakat välimust ning võimaldab mõningaid torusid varjata.

Konkurentidest madalam müratase

Innovaatiline akustiline disain on teinud Atlasest kõige vaiksema soojuspumba turul. Täiendavate vibratsiooni- ja mürasummutitega saavutab Atlas suurepärase vaikusetaseme.

Atlase müratasemed jäävad töö vältel vahemikku 30 dB(A) kuni 42 dB(A), sõltuvalt kompressori kiirusest (vastavalt standarditele EN12102 ja EN ISO 3741). Atlas 12 on oma segmendis kõige vaiksem turul olev soojuspump.

Invertertehnoloogia

Invertertehnoloogia reguleerib maasoojuspumba võimsust pidevalt hetkenõudluse järgi, mis tähendab, et soojuspump suudab toota 100% teie energiavajadusest.

See tähendab omakorda, et teil ei ole vaja maksta lisakütte eest.

Küte

Kõige tavalisemad Euroopa küttesüsteemid on veepõhised, st vesi transpordib soojusenergia radiaatoritesse või vesipõrandaküttesüsteemidesse. Veepõhise jaotussüsteemi väljundtemperatuur on põrandakütte puhul tavaliselt 30–35 °C ja radiaatorite puhul 45–55 °C. Thermia soojuspumbad pakuvad väikese süsinikuheitega alternatiivi moodsate hoonete traditsioonilistele kateldele, olenemata sellest, kas tegemist on uusehitise või remondiobjektiga ja milline on küttesüsteemis nõutav temperatuur.

Jahutus suvel

Soojuspump tagab talvel kütmise, kuid suvel saab protsessi lihtsasti ümber pöörata. Soojuspump kogub majast soojust ja juhib selle pinnasesse puuritud puurauku, tagades jahutuse. See on tavalise õhukonditsioneeriga võrreldes kulusäästlikum. Lisatarvikuga Thermia Atlas võib suvel tagada ka maja efektiivse jahutuse.

Erandlik sooja vee valmistamine

HGW-tehnoloogia (sooja vee kuumgaassoojusvaheti) puhul on Thermia töötanud välja ainulaadse sooja vee valmistamise meetodi. Samal ajal, kui soojendatakse läbi maja küttesüsteemi juhitavat vett, valmistatakse kuumgaassoojusvahetis väga kõrgel temperatuuril sooja vett. See tähendab, et maja kütteperioodi ajal saab rohkesti kasutada väga odava hinnaga sooja vett. Thermia soojuspumbad, mis on varustatud HGW-tehnoloogiaga ja sisseehitatud 184-liitrise soojaveeboileriga, suudavad veevõtukoha jaoks valmistada 545 liitrit sooja vett (40 °C), mis võimaldab ühel ajal duši all olla kuni üheksal inimesel.

Rohkem sooja vett, kiiremini

Soojaveeboiler on varustatud meie TWS (Tap Water Stratification – kraanivee kihistamise) tehnoloogiaga, mis tähendab, et sooja vett valmistatakse kiiremini ja kõrgemal temperatuuril kui traditsioonilise tehnoloogia puhul.

Kuna soe vesi lahjendatakse kraanivee temperatuurile, on kasutatava sooja vee maht tänu kõrgemale temperatuurile palju suurem.

Optimum-tehnoloogia

Optimum-tehnoloogia jälgib pidevalt teie maakütte süsteemi ja reguleerib selle põhjal pumba jõudlust. Reguleeritava kiirusega A-klassi pumbad tagavad, et pumba igapäevase töötamise saab alati seada teie nõuete ja tingimuste kohaseks.

See tähendab, et võite olla kindel, et pump töötab alati maksimaalse efektiivsusega.

Paindlikkus

Atlas on saadaval kahe väljundvõimsusega: Altas 12 (3-12kW) ja Atlas 18 (4-18 kW). Atlas 12 on saadaval nii kolmefaasilise (400V) kui ka ühefaasilise versioonina (230V), samas kui Atlas 18 on saadaval kolmefaasilisena (400V).

Atlasel on sisseehitatud 184-liitrine soojaveepaak. Atlas Duo versioonil on integreeritud soojaveepaak ning see on loodud töötama koos MBH Atlas 200 või MBH Atlas 300 või mõne muu soojaveepaagiga.

Basseini kütmine

Atlas saab lihtsasti täiendada nii, et see saaks kütta aasta ringi teie basseini. Nii saate basseini nautida aasta ringi ja vähendada oluliselt selle kütmise kulusid.

Nii saate basseini nautida aasta ringi ja vähendada oluliselt selle kütmise kulusid.

Skandinaavia disaini ja vastupidavuse olemus

Thermia soojuspumbad on konstrueeritud, katsetatud ja valmistatud Euroopa kõige karmimates kliimatingimustes. Rootsi talved võivad olla ekstreemsed. Veebruar on tavaliselt kõige külmem kuu, kus temperatuur võib Põhja-Rootsis langeda nii madalale kui –30 °C või veelgi madalamale ning kus maju tuleb kütta septembrist maini. Thermia Atlas põhineb soojuspumpade väljatöötamise ja müügi 40-aastasel kogemusel. Tänapäeval on see Thermia tootevalikus uusim elamute kütmiseks ettenähtud maasoojuspump.

Konkurentidest eespool

Maasoojuspump Thermia Atlas tehnilised parameetrid

Mudeli nimetus Thermia Atlas 12 Thermia Atlas Duo 12 Thermia Atlas 18 Thermia Atlas Duo 18
Küttevõimsus Min./Nom./Max.
3-12 kW
3-12 kW
4-18 kW
4-18 kW
Passiivse jahutuse võimalus
jah
jah
jah
jah
Lisaküttekeha võimsus
3/6/9 kW
3/6/9 kW
3/6/9 kW
3/6/9 kW
Kaitseautomaat lisaküttekeha lubamisel
25 A
25 A
32 A
32 A
Garantii
2 aastat
2 aastat
2 aastat
2 aastat
Tarbimisvõimsus (EN14511 k.a tsirkulatsioonipumbad)
0,7~3,8 kW
0,7~3,8 kW
0,9~5,6 kW
0,9~5,6 kW
Eestikeelne menüü
jah
jah
jah
jah
HGW (Hot Gas Water) tehnoloogia
jah
jah
jah
jah
Veeboileri maht
184 l
puudub
184 l
puudub
SCOP (sesoonne soojustegur, külm kliima)
5,86
5,86
6,15
6,15
Toitepinge
400 V
400 V
400 V
400 V
Energiaklass küte (külm kliima)
A+++
A+++
A+++
A+++
Müratase siseseade
30-43 dB (A)
31-45 dB (A)
32-45 dB (A)
33-46 dB (A)
Interneti kaudu juhtimine ja monitoorimine
Sisseehitatud (palju funktsioone)
Sisseehitatud (palju funktsioone)
Sisseehitatud (palju funktsioone)
Sisseehitatud (palju funktsioone)
Siseosa mõõtmed (laius x kõrgus x sügavus)
598x1863x703 mm
598x1450x703 mm
598x1863x703 mm
598x1450x703 mm
Siseseadme kaal
177 kg (tühi)
137 kg
187 kg (tühi)
147 kg

* Hinnale lisandub seadme paigalduse maksumus.

Õhksoojuspump Daikin Eesti kaart kontakt

Saadaval kõikjal Eestis

Thermia Atlas on saadaval kõikjal Eestis. Täida ära kontaktvorm ning Thermia lähim edasimüüja võtab Sinuga ühendust.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!
Konkurentidest eespool

Tutvu meie tootevalikuga:

Filtreeri tooteid:

Vaheta veebisaidi keelt
  KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

  OÜ Airwave on üks suurimaid kütte-, ventilatsiooni- ning kliimaseadmete riikitoojaid ning hulgimüüjaid Baltikumis, mis tegeleb antud valdkonnas alates 1999. aastast.

  OÜ Airwave on Daikin'i ametlik edasimüüja Baltikumis.

  AADRESS

  Kesk-Sõjamäe 7, 11415, Tallinn

  TELEFON

  +372 600 0970

  E-POST

  info@airwave.ee

  VÕTA MEIEGA ÜHENDUST