KÜSI PAKKUMIST!

Õhk-vesi soojuspump: hind ja erinevad mudelid

Õhk-vesi soojuspump: hind ja erinevad mudelid

Kui ees on ootamas kogu küttesüsteemi uuendamine, soovite kindlasti teada, millise väljaminekuga tuleb arvestada. Sellel puhul on kõige levinum küsimus: mis on õhk-vesi soojuspumba hind majja või korterisse. Räägime all järgnevalt lähemalt, millised on õhk-vesi soojuspumpade hinnad ja aitame teil leida oma kodule kõige sobivama kütteseadme.

Millest koosneb õhk-vesi soojuspumba hind?

Õhk-vesi soojuspump on kliimaseade, mis tagab toasooja hea hinna eest ja seda tänu nutikale toimimispõhimõttele. Õhk-vesi soojuspumba tööpõhimõte on lihtne: kütteks kasutatakse õhust saadavat soojusenergiat ja see jõuab tuppa põranda- või radiaatori küttesüsteemide kaudu.

Õhk-vesi soojuspumba hinnad võivad jääda paari tuhande euro kanti ja sõltuvad mitmetest erinevatest näitajatest. Seda, millist õhksoojuspumpa valida, tuleb teha ennekõike vastavalt teie hoone näitajatele, mitte hinna põhjal.

Kuidas kujuneb õhk-vesi soojuspumba hind? Soojuspumpade hinnad sõltuvad nii tootjast, seadme võimsusest, aastaringsest kasutegurist kui ka lisa funktsioonidest, näiteks interneti mooduli olemasolust.

Mida võimsama ja nutikama seadmega on tegemist, seda kõrgem võib olla selle õhk-vesi soojuspumba hind. Kliimaseadme soetamist tasub võtta kui investeeringut oma ja kogu pere heaollu, mis on tagatud hea aastaringse mikrokliimaga.

Valides kõige madalama hinnaga soojuspumba, ei pruugi seade olla piisavalt tõhus kogu teie hoone kütmiseks ja tarbevee soojendamiseks. Kui olete uut soojuspumpa otsimas, siis arvestage all järgnevaga:

 • hoone suuruse ja planeeringuga;
 • leibkonna suurusega ja keskmise kasutatava sooja
 • tarbevee kogusega;
 • hoone soojapidavusega;
  teiste kütteallikatega kui need on olemas.

Meie toome maale kvaliteetseid Midea ja Daikin õhk-vesi soojuspumpasid, mis sobivad igat tüüpi ja suuruses hoonetesse. Tutvuge ka meie teiste soovitustega ja leidke siit, milline on parim õhk-vesi soojuspump, mis on võitnud paljude eestlaste südamed.

Õhk-vesi soojuspumba hind koos paigaldusega

Kindlasti tasub meeles pidada seda, et õhk-vesi soojuspumba hinnad on tavaliselt seadme müügihinnad ja ei pruugi sisaldada paigaldust. Tihti lisandub müügihinnale õhksoojuspumba paigaldus välja koolitatud ekspertide poolt. Milliseks aga kujuneb lõplik hind ehk õhk-vesi soojuspumba hind koos paigaldusega?

Klassikalise õhksoojuspumba hind koos paigaldusega lisab seadme hinnale juurde umbes 349 euro suuruse paigalduse tasu, siis õhk-vesi soojuspumba hind koos selle installeerimisega kujuneb suuremaks kuluks, kuna tegemist on keerukama lahendusega. Kuna hind sõltub mitmest asjaolust, soovitame täpsema hinna teada saamiseks konsulteerida paigaldust pakkuva ettevõttega. Meie toodete edasimüüjad pakuvad täislahendust, see tähendab, et seadet koos paigaldusega.

Kokkuvõte ehk kuidas kujuneb õhk-vesi soojuspumba hind

Pole paremat kui saabuda külmal talvepäeval sooja tuppa ja veeta aega koos oma kallimatega. Miks mitte võtta isegi pärast pikka tööpäeva üks soe ja lõõgastav vann? Selleks, et sinu kodus oleks hea mikrokliima, on vaja tõhusat ja säästlikku kütteseadet. Seda on õhk-vesi soojuspumbad kindlasti, sest toasoojus saadakse õhust leiduvast soojusenergiast ja õhksoojuspumba elektrikulu, mida selleks kasutatakse, on madal. Tänu sellele on õhk-vesi kütte hind rahakotisõbralik ja keskkonnasäästlik valik.

Kõige soodsamad õhksoojuspumbad ei pruugi teie kodu jaoks olla parimad. Ärge lähtuge valiku tegemisel hinnast ja pidage meeles, et tegemist on pikaajalise investeeringuga sinu ja sinu pere heaolusse!

Õhk-vesi soojuspumba hind sõltub seadme omadustest ja ühed peamised näitajad, mis hinda kujundavad on järgmised:

 • seadme tootja;
 • kasutegur;
 • boiler ja selle maht;
 • küttevõimsus;
 • lisafunktsioonid.

Saadaval kõikjal Eestis

Olimpia Splendid Unico konditsioneerid on saadaval kõikjal Eestis. Täida ära kontaktvorm ning Olimpia Splendidi lähim edasimüüja võtab Sinuga ühendust.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!
Vaheta veebisaidi keelt
  KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

  OÜ Airwave on üks suurimaid kütte-, ventilatsiooni- ning kliimaseadmete riikitoojaid ning hulgimüüjaid Baltikumis, mis tegeleb antud valdkonnas alates 1999. aastast.

  OÜ Airwave on Daikin'i ametlik edasimüüja Baltikumis.

  AADRESS

  Kesk-Sõjamäe 7, 11415, Tallinn

  TELEFON

  +372 600 0970

  E-POST

  info@airwave.ee

  VÕTA MEIEGA ÜHENDUST