KÜSI PAKKUMIST!

Õhk-vesi soojuspump Thermia iTec XT

UUS 2024 Õhk-vesi soojuspump

Thermia iTec XT

Thermia iTec XT on õhk-vesi soojuspump, mis tagab maksimaalse jõudluse ja funktsionaalsuse kõigis Euroopa kliimavööndites aastaringselt, hoides teid talvel soojas ja suvel jahedas.

iTec XT töötab temperatuuridel kuni -30 °C. Toode põhineb end hästi tõestanud invertertehnoloogial, mis reguleerib soojuskoormust pidevalt vastavalt hetke soojusvajadusele. Te ei kasuta kunagi rohkem energiat kui vaja, mis muidugi vähendab teie energiaarveid.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

A+++ energiaklass, kui soojuspump on integreeritud süsteemi osa.

A+++ energiaklass, kui soojuspump on ainus soojusallikas. (Energiaklass on arvutatud ökoloogilise projekteerimise direktiivi 811/2013 kohaselt)

Talvel soe

Talvel, kuni -30 °C, kontsentreerib Thermia iTec XT atmosfääri madala kvaliteediga soojuse temperatuuri tõstmiseks. Soojus kantakse seejärel üle maja energiajaotussüsteemi – tavaliselt radiaatorid, vesipõrandakütet või puhurkonvektoreid, et teil oleks soe ja mugav.

Suvel jahe

Suvel on protsess vastupidine. Soojus kogutakse majast kokku ja eemaldatakse. Tehnoloogia sarnaneb teie külmkapi tööpõhimõttega.

Kas teadsite, et...

Kliima kaitsmine algab kodust.

Õhk- ja maasoojuspumbad on võimelised vähendama maja CO2-heitkoguseid kuni 75% ja andma teie individuaalse panuse, et Euroopas kasutataks 2030. aastal 40% taastuvaid energiaallikaid.

Kohandatud lahendused

Thermia iTec XT sobib ideaalselt kasutamiseks mitut erinevat tüüpi küttesüsteemidega, nagu põrandaküte, radiaatorid ja puhurkonvektorid. Valikusse kuuluvad neli erinevat siseseadet tagavad vajaliku paindlikkuse vastavuse tagamisel erinevatele energiavajadustele ning sobivad ühtviisi hästi kasutamiseks nii uusehitises kui renoveeritavas majas. Sobiva siseseadme valik oleneb küttesüsteemi paigaldisest tagamaks, et sa ei maksa kunagi rohkem kui vaid selle eest, mida tegelikult vajad.

Rohkem sooja tarbevett kiiremini

Thermia iTec XT (Total, Total Compact ja Total EQ) on kraanivee kihistamise tehnoloogia (TWS) varustatud sooja tarbevee paak. TWS on Thermia poolt välja töötatud ja patenditud tehnoloogia, mis tagab 15% võrra rohkem sooja tarbevett märkimisväärselt kiiremini ja kõrgemal temperatuuril kui traditsioonilised alternatiivid. See vähendab ka sooja tarbevee tootmise kulu ja parandab soojuspumba hooajalist jõudlust.

Thermia Online

Rakendusprogrammi Thermia Online abil saab kontrollida küttesüsteemi nõuetekohast töötamist, vähendada puhkusel viibimise ajaks maja ruumitemperatuuri või saada sõnumeid, kui peaks ilmnema midagi ootamatut.

Meie veebipõhine süsteem annab paigaldajate käsutusse kõikehõlmavad diagnostilised andmed, võimaldab neil kiiresti reageerida teavitustele või vaadata reaalajas andmeid süsteemi töötamise kohta. Rakendusprogramm Thermia Online on saadaval nii Androidi kui ka iPhone’i jaoks.

Sinu sõber väga külmal päeval

Thermia iTec XT on õhksoojuspump, mis tagab maksimaalse jõudluse ja funktsionaalsuse kõigis Euroopa kliimavööndites aastaringselt, hoides teid talvel soojas ja suvel jahedas.

Thermia iTec XT on saadaval kolmes võimsuse suuruses ja viit tüüpi siseseadmes, millest igaühel on erinev funktsionaalsus. Sõltuvalt teie vajadustest saate valida eelistatud seadme ja kohandada oma paigaldust. Seadme valik sõltub teie küttesüsteemi
seadistusest, et te ei maksa kunagi rohkem kui tegelikult vajate.

iTec XT oma end hästi tõestanud invertertehnoloogiaga on loodud pakkuma optimaalset jõudlust kõigis Euroopa kliimavööndites. See katab kütte, jahutuse ja sooja vee vajaduse ühes lahenduses.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

Tooteomadused

Suurepärane jõudlus aastaringselt

Thermia iTec XT omab muljetavaldavat hooajalist jõudluskoefitsienti (SCOP) 4,90 (iTec XT 14 at A7/W35 vastavalt EN14825). Thermia iTec XT tagab maksimaalse energiasäästu ja töötab temperatuuridel kuni -30 °C . *SCOP (hooajaline jõudluskoefitsient) määrab, kui tõhusalt soojuspump töötab aastaringselt, sealhulgas nii soojal kui ka külmal aastaajal. Mida suurem väärtus, seda parem süsteem.

Ilus Skandinaavia disain

iTec XT-l on uus väga kvaliteetne ekraan. Lisaks üldise disaini täiustamisele pakub uus ekraan ka paremat kontrasti. Soojuspumba iTec XT kontrolleril on kasutajasõbralikud ikoonid, mida on lihtne mõista ja kasutada.

Mitmekülgsus

Õhksoojuspumbal on kaks osa: soojuspump ise, mis paigaldatakse õue, ja siseseade, mis juhib väljundit, kuum veevarustus ja muud funktsioonid.

Olgem keskkonnahoidlikumad

Olgem keskkonnahoidlikumad Oleme Thermias pühendunud tervislikuma eluviisi tagamisele ja keskkonnamõju vähendamisele. Seetõttu on meie õhksoojuspumpades üha rohkem kasutatud keskkonnasäästlikumat külmaainet R32.

Jahutus standardina

Thermia iTec XT võib pakkuda teie kodu tõhusat jahutust ka suvel. Protsess, mis annab soojuse ajal talv pööratakse lihtsalt suvel jahedaks. Kõik iTec XT mudelid pakuvad seda funktsiooni standardvarustuses.

Madal helitase

Thermia iTec XT helitasemega 42db(A) 4 meetri kaugusel on väga vaikne. Tänu suurepärasele akustilisele jõudlusele saab välisseadme paigutada kõikjale, kus see on kõige mugavam, ilma et peaksite muretsema näiteks naabritele mõjuva müra pärast.

Vähendage oma energiaarvet

Õhksoojuspumbal iTec XT on invertertehnoloogia, mis juhib kompressorit ja reguleerib pidevalt soojuskoormust vastavalt hetkesoojusvajadusele.

Seega ei kasuta te kunagi rohkem energiat kui vaja, hoides oma energiaarved minimaalsena ilma sõrmegi tõstmata.

Rohkem sooja vett ja kiiremini (siseseadmete Total, Total Compact ja Total EQ puhul)

Soojaveeboiler on varustatud meie TWS (Tap Water Stratification – kraanivee kihistamise) tehnoloogiaga, mis tähendab, et sooja vett valmistatakse kiiremini ja kõrgemal temperatuuril kui traditsioonilise tehnoloogia puhul. Kuna soe vesi lahjendatakse kraanivee temperatuurile, on kasutatava sooja vee maht tänu kõrgemale algtemperatuurile palju suurem.

Ülimalt lihtne juhtida

Kui soojuspump on seadistatud, ei pea te enam kunagi sellele mõtlema. Enamik funktsioone on automaatsed, kui te ei soovi seda muuta seaded või süsteemi käsitsi juhtimine.

Thermia iTec XT on varustatud uusima ekraanitehnoloogiaga, mis annab teile väga sõbraliku kasutajaliidese atraktiivsete ikoonide ja suure kontrastsusega. See kuvab visualiseeritud soojuskõveraid ning temperatuuri saab tõsta või langetada ühe nupuvajutusega.

Nõudlusele vastav sulatamine

Talvise kasutamise ajal eraldab õhksoojuspump energiat külmast välisõhust ja vabastab soojuse eluruumidesse. Välisõhu teatud tingimustes võib pumba kütterežiimis töötamise ajal õhkjahutusega soojusvahetil tekkida härmatis, mis vähendab küttejõudlust. Õhksoojuspumba sulatamine on hädavajalik süsteemi töökindluse tagamiseks. Sulatamine kulutab siiski alati energiat ja seda tuleb teha vaid siis kui vajalik ja nii kaua kui vaja.

Küte

Kõige tavalisemad Euroopa küttesüsteemid on veepõhised, st vesi transpordib soojusenergia radiaatoritesse või vesipõrandaküttesüsteemidesse. Veepõhise jaotussüsteemi väljundtemperatuur on põrandakütte puhul tavaliselt 30–35 °C ja radiaatorite puhul 45–55 °C. Thermia soojuspumbad pakuvad väikese süsinikuheitega alternatiivi moodsate hoonete traditsioonilistele kateldele, olenemata sellest, kas tegemist on uusehitise või remondiobjektiga ja milline on küttesüsteemis nõutav temperatuur.

Thermia Online

Rakendusprogrammi Thermia Online abil saab kontrollida küttesüsteemi nõuetekohast töötamist, vähendada puhkusel viibimise ajaks maja ruumitemperatuuri või saada sõnumeid, kui peaks ilmnema midagi ootamatut. Meie veebipõhine süsteem annab paigaldajate käsutusse kõikehõlmavad diagnostilised andmed, võimaldab neil kiiresti reageerida teavitustele või vaadata reaalajas andmeid süsteemi töötamise kohta.

Rakendusprogramm Thermia Online on saadaval nii Androidi kui ka iPhone’i jaoks.

Basseini kütmine

iTeci XT saab lihtsasti täiendada nii, et see saaks aasta ringi kütta teie basseini. Nii saate basseini nautida aasta ringi ja vähendada oluliselt selle kütmise kulusid.

Skandinaavialiku vastupidavuse ja funktsionaalsuse olemus

Thermia soojuspumpasid on testitud ühes Euroopa karmimas kliimas. Rootsi talved võivad olla ekstreemsed. Veebruar on tavaliselt kõige külmem kuu, mille temperatuur on regulaarselt alla nulli, ja küte on hädavajalik septembrist maini.

Saadaval kõikjal Eestis

Thermia Athena on saadaval kõikjal Eestis. Täida ära kontaktvorm ning Thermia lähim edasimüüja võtab Sinuga ühendust.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!
Konkurentidest eespool

Õhk-vesi soojuspump Thermia iTec XT tehnilised parameetrid

Mudeli nimetus iTec XT 10 iTec XT 14 iTec XT 16
Küttevõimsus min-max
3-10 kW
3-14 kW
3-16 kW
Küttevõimsus 7C/35C
8 kW
12 kW
14 kW
COP 7/35C
5,0
5,0
5,1
Küttevõimsus -7/35C
8 KW
12 kW
14 kW
Küttevõimsus -25/35C
8 kW
12 kW
14 kW
Küttevõimsus -30/35C
5,96 kW
7,95 kW
8,67 kW
SCOP (sesoonne soojustegur, külm kliima) 35C
4,33
4,33
4,45
Maksimaalne küttevee temperatuur
70C
70C
70C
Jahutusvõimsus
8 kW
12 kW
14 kW
Eestikeelne menüü
Jah
Jah
Jah
Toitepinge
400 V
400 V
400 V
Energiaklass küte (külm kliima)
A+++
A+++
A+++
Helirõhu tase 4 m välisseade - vaikne reziim
35
35
35
Interneti kaudu juhtimine ja monitoorimine
Lisavarustus
Lisavarustus
Lisavarustus
Välisosa mõõtmed (laius x sügavus x kõrgus)
1270x530x1018 mm
1270x530x1018 mm
14960x593x1045 mm
Välisseadme kaal
126 Kg
126 Kg
137 Kg
Tootekataloog
Konkurentidest eespool

Tutvu meie tootevalikuga:

Filtreeri tooteid:

Vaheta veebisaidi keelt
  KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

  OÜ Airwave on üks suurimaid kütte-, ventilatsiooni- ning kliimaseadmete riikitoojaid ning hulgimüüjaid Baltikumis, mis tegeleb antud valdkonnas alates 1999. aastast.

  OÜ Airwave on Daikin'i ametlik edasimüüja Baltikumis.

  AADRESS

  Kesk-Sõjamäe 7, 11415, Tallinn

  TELEFON

  +372 600 0970

  E-POST

  info@airwave.ee

  VÕTA MEIEGA ÜHENDUST