KÜSI PAKKUMIST!

Gaasikatlad - energiatõhusad ja väga töökindlad.

Gaasikatla kasutamine koduse küttesüsteemi epitsentrina on väga säästlik nii looduse kui rahakoti suhtes, kuid eeldab mõningate väga konkreetsete eeltingimuste täitmist. Nimelt peab gaasikatla kasutamiseks olema korteri või maja ehitamisel arvestatud sooviga pinda gaasiga kütta. Täpsemini väljendub see selles, et kõik trassid peavad olema vastavalt ehitatud ning samuti peab olema tagatud piisav õhutus. Eeltöid võib pidada ka antud süsteemi suurimaks veaks, kuivõrd selle lisamine elamisele võib osutuda keerukaks ning üle keskmise kulukaks ettevõtmiseks.

Kui eeltingimused siiski täidetud, on uue põlvkonna gaasikatelde paigaldus ning kasutus lihtne ning rahakotisõbralik. Suurimaks eeliseks teiste kütteallikate kõrval võib pidada praktiliselt täielikku kontrolli lisaks küttesüsteemile ka sooja vee tootmisel. Samuti on suureks eeliseks seinale paigaldatava gaasikatla diskreetsus – erinevalt õhk-õhksoojuspumpadest ei vaja nad ühtegi paigaldustööd välisfassaadil ning sobituvad tänu stiilsele disainile igasse korterisse.

Daikini gaasikatlad on omakorda tänu vähestele osadele lihtsasti paigaldatavad, ning sobivad suurepäraselt olukorras, kus plaanis vana gaasikatel välja vahetada. Hea on teada ning silmas pidada ka seda, kas uus boiler ühildub sinu kodu torustikuga. Sest nagu ka varasemalt öeldud – töö käigus kodu küttesüsteemi gaasikatla peale ümber ehitada on keerukas, kuid eeltingimuste täitmisel on see peaaegu üks lihtsamaid lahendusi üldse.

Gaasikatel Daikin kasutab uudset ja innovatiivset kondensatsiooni tehnoloogiat, mis tagab kindla ja tõhusa kütte ning sooja tarbevee tootmise.

Gaasikondensatsioonikatel sobib eriti hästi neile, kes soovivad olemasoleva katla energiatõhusama ja vähem kuluka vastu välja vahetada.

Gaasikatlad on väga energiatõhusad ja töökindlad!

Õhksoojuspump Daikin Eesti kaart kontakt

Gaasikatlad on saadaval kõikjal Eestis

Thermia ja Daikini küttesüsteemid on saadaval kõikjal Eestis. Täida ära kontaktvorm ning lähim edasimüüja võtab Sinuga ühendust.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

Daikin soojuspumpade edasimüüjad

Daikin Altherma 3 GEO

UUS 2020 maasoojuspump

Daikin Altherma

Inverter maasoojuspump

Gaasi-kondensatsioonikatel

Kompaktne ja seinale paigaldatav

Thermia soojuspumpade edasimüüjad

Thermia Inverter Mini

UUS 2019 maasoojuspump

Thermia Mega

Tööstuslikud Maasoojuspumbad

Vaheta veebisaidi keelt
  KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

  OÜ Airwave on üks suurimaid kütte-, ventilatsiooni- ning kliimaseadmete riikitoojaid ning hulgimüüjaid Baltikumis, mis tegeleb antud valdkonnas alates 1999. aastast.

  OÜ Airwave on Daikin'i ametlik edasimüüja Baltikumis.

  AADRESS

  Kesk-Sõjamäe 7, 11415, Tallinn

  TELEFON

  +372 600 0970

  E-POST

  info@airwave.ee

  VÕTA MEIEGA ÜHENDUST