KÜSI PAKKUMIST!

Viimsirahu Residentsid

Pirita ja Viimsi piiril asuv elamukompleks on ideaalne valik inimestele, kes hindavad rahu ja vaikust ning muretsevad oma turvalisuse pärast.

Vahetult elamukompleksi kõrval on imekaunis maa-ala metsatukkade ja parkidega – ideaalne koht lõõgastumiseks, kus saate nii üksi kui ka kogu perega inspiratsiooni ammutada ning mis pakub aastaringselt suurepäraseid võimalusi looduses aega veeta nii täiskasvanutele kui ka lastele.
Projekti tutvustus
 • 48 mugavat elamut Viimsi piirkonnas
 • B energiamärgis
 • Daikin Altherma 2 õhk-vesi soojuspumbad
 • Korteripõhine küttesüsteem (õhk-vesi soojuspump, tarbeveeboiler, elektri- ja veearvesti)

EHITUSINFORMATSIOON

Residentsid on projekteeritud tuntud arhitektuuribüroo Korrus OÜ poolt ja omavad 2016 aasta standardil energiamärgist B, seda tänu ehitustehnoloogiale ning autonoomse kütte- ja ventilatsioonisüsteemide lahendusele. Igasse korterisse paigaldatakse eraldi soojuspump, tarbeveeboiler, elektri- ja veearvesti, mis garanteerivad madala energiakulu.

PÕRANDAKÜTE

Daikin Altherma õhk-vesi soojuspumpade garanteeritud töövahemik on -25C. Seadmed läbivad põhjalike tootekatsetusi madala temperatuuri ning ülikõrge õhuniiskuse tingimustes. Kõrgeim kasutegur on saavutatud tänu täiesti uut tüüpi Swing Düsproosium magnetitel põhineva kompressori, TWIN PAM protsessori ja uut tüüpi ventilaatori kasutamisele. Optimeeritud energiakulu on aidanud tõsta soojusteguri COP ( kasuteguri ) suuruseni kuni 4,5.

Projekt:
Viimsirahu ResidentsidTellija:
ITM Grupp Arendus OÜPaigaldaja:
OÜ SoojuskeskusPeriood:
2016-2018


Vaheta veebisaidi keelt
  KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

  OÜ Airwave on üks suurimaid kütte-, ventilatsiooni- ning kliimaseadmete riikitoojaid ning hulgimüüjaid Baltikumis, mis tegeleb antud valdkonnas alates 1999. aastast.

  OÜ Airwave on Daikin'i ametlik edasimüüja Baltikumis.

  AADRESS

  Kesk-Sõjamäe 7, 11415, Tallinn

  TELEFON

  +372 600 0970

  E-POST

  info@airwave.ee

  VÕTA MEIEGA ÜHENDUST