• et
 • KÜSI PAKKUMIST!

  Timbeco ühepereelamu Luigel

  Timbeco puitmaja Luigel – “Aasta tehasemaja 2019” nominent

  Ühepereelamu asub Eestis Tallinna lähedal Luigel. Maja ehitas Timbeco, kes on monteeritavatest detailidest puitmajade eritellimusel valmistamisele spetsialiseerunud ettevõte. Seda tüüpi majad on hästi soojustatud ja neid iseloomustab soojuskadude madal tase. Hoone pindala on 138 m2 ja sellel on 41,5 m2 garaaž nii, et kogu köetav pindala on 180 ruutmeetrit, kuid vajab ainult 6,4 kW kütteenergiat. Optimaalse mugavuse ja väikeste kasutuskulude saavutamiseks otsustas omanik lasta paigaldada vesipõrandakütte.

  Roheline lahendus Thermialt

  Sellesse majja paigaldatud Inverter Mini, on uus ja kõige arenenum inverter maasoojuspump Thermialt, mis suudab tagada nii kütte kui jahutuse. Lisaks võimaldab Inverter Mini oma sektori toodete hulgas kõige kiiremat ja kulusäästlikumat sooja vee valmistamist. Seda võimaldavad kaks Thermia poolt välja töötatud tehnoloogiat: inverter ise ja kraanivee kihistamine sisseehitatud 180-liitrise veepaagiga. Igapäevasel kasutamisel tähendab see, et ei ole probleem rahuldada sooja vee suurt nõudlust hommikuti ja õhtuti.

  „Uus soojuspump rahuldab kõige nõudlikumate majaomanike nõudeid ja on sooja vee valmistamise seisukohast omaette klassist. Lisaks muudab uus mehaaniline konstruktsioon Inverter Mini kõige vaiksemaks pumbas oma tootesektoris. Soojuspumba töötamise ajal on müratase niivõrd madal kui 29 dB. See on võrreldav puulehtede sahinaga. See sobib hästi vaikses eeslinnas asuva puitmaja jaoks”– selgitab Toomas Kibus Airwave’ist, Thermia edasimüüja Eestis.

  Suvel tagab lisavarustusega Inverter Mini meeldiva jahutuse. Kasutades ära pinnasekollektoris liikuva kandeaine omadusi, tagatakse jahutus, mille energiatarve võrdub mõne valgustilambi kuluga. Maasoojuspumba abil toodetud soojus on võrreldes traditsioonilise õhukonditsioneeriga palju kulusäästlikum. Inverter Mini juhtimissüsteemi saab otse ühendada Internetiga ja kasutaja saab jälgida soojuspumpa igast nutitelefonist, arvutist või tahvelarvutist. Rakendusprogramm Thermia Online on saadaval nii Androidi kui iPhone’i jaoks.

  Teadlikkus keskkonnajalajäljest

  Uus Inverter Mini annab äärmiselt energiasäästliku kütte ja tagab mugavuse. Võrreldes gaasil või õlil põhineva traditsioonilise paigaldisega kasutab uus süsteem 70% vähem energiat, vähendades nii kulusid kui COheitmeid umbes 50%. Võrreldes gaasil või õlil põhineva traditsioonilise paigaldisega kasutab uus süsteem 70% vähem energiat, vähendades nii kulusid kui CO2 heitmeid umbes 50%.

  Projekti tutvustus

  • A-energiaklass
  • Thermia Inverter Mini maasoojusopump
  • Küttevajadus: 6,4 kW
  • Küttejaotussüsteem: 35/30 °C
  • Elanike arv: 2

   

  Projekt:
  Timbeco puitmaja Luigel  Arhitekt: Tempt arhitektuuribüroo  Konstruktsioon: Puitkarkass elementmaja  Tellija: Eratellija  Paigaldaja:
  K&S Torutööd OÜ  Valmimisaeg:
  2018


  Vaheta veebisaidi keelt
   KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

   OÜ Airwave on üks suurimaid kütte-, ventilatsiooni- ning kliimaseadmete riikitoojaid ning hulgimüüjaid Baltikumis, mis tegeleb antud valdkonnas alates 1999. aastast.

   OÜ Airwave on Daikin'i ametlik edasimüüja Baltikumis.

   AADRESS

   Kesk-Sõjamäe 7, 11415, Tallinn

   TELEFON

   +372 600 0970

   E-POST

   info@airwave.ee

   VÕTA MEIEGA ÜHENDUST