KÜSI PAKKUMIST!

Uuesalu arendus

Uuesalu uuselamupiirkond asub 8 km kaugusel Tallinna kesklinnast.

Õnnelik kodu, rahu ja sõbralik kogukond on ainult mõned märksõnad, mis kirjeldavad Uuesalu elamupiirkonnas valitsevat õhkkonda. See piirkond on väga populaarne noorte inimeste ja lastega perede hulgas, sest Uuesalus on privaatsed ja ruumikad elamud, palju rohelust ja hästi läbimõeldud taristu.
Uuesalu külla rajatav kaasaegne ja privaatsesse eramute kompleksi kuulub 68 eramukrunti suurusega ca 1500-1769 m2. Välja arendatakse uus elamurajoon moodsate, mugavate ja koduste ühepere eramutega, suurustega 130-188m2, millele lisandub varjualune või garaaz. Elurajoon asub Rae vallas Järvekülas, Tallinna kesklinnast vaid 8 kilomeetri ja Ülemiste kaubanduskeskusest 4 kilomeetri kaugusel. Olemasolev kõrghaljastus ja mets planeeritava arenduse kõrval, loodav ca 2 ha suurune pargiala mänguväljakute ja puhkealadega on eelis, mis eristab Uuesalut paljudest teistest tänastest uuselamurajoonidest ning annab piirkonnale privaatsuse kesklinna suhtelises läheduses.
Projekti tutvustus
 • 68 eramukrunti
 • B energiamärgis
 • Thermia Diplomat Optimum ja Thermia Diplomat Optimum G3 maasoojuspumbad
 • Soojuskandja: 100% vesipõrandaküte 38/31 °C

ENERGIASÄÄST

Uuesalu majadel on tänu soojusisolatsioonile, tõhusale soojustagastusega ventilatsioonisüsteemile ja peale selle ka madala energiakuluga ja tõhusa kütte tagavatele Thermia maasoojuspumpadele B-energiaklass.
Majakarpide ja taristu kavandamisel on silmas peetud rohelust ja loodushoidlikkust. Kõik majad on hästi isoleeritud ning varustatud plastraamidel kolmekordse klaaspaketiga akendega, mis tagavad madala soojusjuhtivuse. Arenduse eramud kuuluvad energiamärgise klassi „B”, mis on suuresti saavutatud tänu geotermaalenergiat kasutavatele maasoojuspumpadele, moodsale põrandaküttele ja tõhusale soojustagastusega ventilatsioonisüsteemile. Kõik kodud on varustatud maasoojuspumbaga Thermia Diplomat või Thermia Diplomat G3 koos integreeritud boileriga. Taastuvenergia tuleb maakollektorist – 1,5 m sügavusele pinnasesse paigaldatud horisontaalsest torustikust.
„Kõik elanikud saavad kasu taastuvenergiat kasutavast küttesüsteemist,” selgitab Airwave’i taastuvenergia ja kütteseadmete tootejuht Toomas Kibus ning lisab: „Thermia soojuspumpade kasutamine tähendab väiksemat energiakulu ja väiksemaid arveid, puudub vajadus korstnate paigaldamiseks ning seega ei teki korstnaheidet. Antud küttesüsteem on suurepärane valik puhtast metsast ja loodusest ümbritsetud kodudele.” PROJEKTI VIDEO:

Projekt:
Uuesalu arendusArendaja:
Uuesalu Arendus OÜArhitekt:
Marina OrlovskiPaigaldaja:
OÜ MaaküteValmimisaeg:
2016


Vaheta veebisaidi keelt
  KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

  OÜ Airwave on üks suurimaid kütte-, ventilatsiooni- ning kliimaseadmete riikitoojaid ning hulgimüüjaid Baltikumis, mis tegeleb antud valdkonnas alates 1999. aastast.

  OÜ Airwave on Daikin'i ametlik edasimüüja Baltikumis.

  AADRESS

  Kesk-Sõjamäe 7, 11415, Tallinn

  TELEFON

  +372 600 0970

  E-POST

  info@airwave.ee

  VÕTA MEIEGA ÜHENDUST