• et
 • KÜSI PAKKUMIST!

  Rootsiküla eramud

  Rootsiküla elurajoon asub Peetri alevikus Roosaare teel, vaid mõnesaja meetri kaugusel Tallinna linnapiirist.

  Stiilsed B-energiaklassi elamud on kaasaegse välisilme ning kvaliteetse siseviimistlusega, planeeringud on praktilised ja perekesksed. Kõik oluline on käe-jala juures, kinnine sisehoov on mõnusaks mänguväljakuks pere pisematele liikmetele. Värske õhk ja palju rohelust, vaikne tänav ja toredad naabrid! Kokku rajatakse Rootsiküla elurajooni 33 kompaktset eramut – igaühele midagi.
  Projekti tutvustus
  • 33 kompaktset eramut
  • B energiamärgis
  • Daikin Altherma 2 õhk-vesi soojuspumbad
  • Soojuskandja: vesipõrandaküte

  ENERGIASÄÄST

  Rootsiküla eramutele on väljastatud B energiamärgis (Energiatõhususarv: 120 kWh/m2). Daikin Altherma 2 õhk-vesi soojuspump ning põrandaküte tagavad minimaalsed püsikulud – kodu saab soetada hea hinnaga ja ka selle ülalpidamine on mõistlik.

  KÜTE

  Soojusvarustuse allikaks on Daikin Altherma 2 õhk-vesi soojuspump, mille välisosa paigaldatakse hoone varikatusele. Soojuspumba siseosa asub 1. korrusel. Kõigis ruumides on vesipõrandaküte, mis on reguleeritav ruumi seinal olevate termostaatregulaatorite abil. Põrandaküttekollektorid on seinapealsed ning asuvad 1. korruse esikukapis ja 2. korruse sanitaarruumis.

  Projekt:
  Rootsiküla eramud  Arendaja:
  Hepsor OÜ  Arhitekt:
  AB Korrus OÜ  Ehitaja:
  Mitt & Perlebach OÜ  Paigaldaja:
  OÜ Maaküte  Valmimisaeg:
  2017


  Vaheta veebisaidi keelt
   KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

   OÜ Airwave on üks suurimaid kütte-, ventilatsiooni- ning kliimaseadmete riikitoojaid ning hulgimüüjaid Baltikumis, mis tegeleb antud valdkonnas alates 1999. aastast.

   OÜ Airwave on Daikin'i ametlik edasimüüja Baltikumis.

   AADRESS

   Kesk-Sõjamäe 7, 11415, Tallinn

   TELEFON

   +372 600 0970

   E-POST

   info@airwave.ee

   VÕTA MEIEGA ÜHENDUST