KÜSI PAKKUMIST!

Rootsiküla eramud

Rootsiküla elurajoon asub Peetri alevikus Roosaare teel, vaid mõnesaja meetri kaugusel Tallinna linnapiirist.

Stiilsed B-energiaklassi elamud on kaasaegse välisilme ning kvaliteetse siseviimistlusega, planeeringud on praktilised ja perekesksed. Kõik oluline on käe-jala juures, kinnine sisehoov on mõnusaks mänguväljakuks pere pisematele liikmetele. Värske õhk ja palju rohelust, vaikne tänav ja toredad naabrid! Kokku rajatakse Rootsiküla elurajooni 33 kompaktset eramut – igaühele midagi.
Projekti tutvustus
 • 33 kompaktset eramut
 • B energiamärgis
 • Daikin Altherma 2 õhk-vesi soojuspumbad
 • Soojuskandja: vesipõrandaküte

ENERGIASÄÄST

Rootsiküla eramutele on väljastatud B energiamärgis (Energiatõhususarv: 120 kWh/m2). Daikin Altherma 2 õhk-vesi soojuspump ning põrandaküte tagavad minimaalsed püsikulud – kodu saab soetada hea hinnaga ja ka selle ülalpidamine on mõistlik.

KÜTE

Soojusvarustuse allikaks on Daikin Altherma 2 õhk-vesi soojuspump, mille välisosa paigaldatakse hoone varikatusele. Soojuspumba siseosa asub 1. korrusel. Kõigis ruumides on vesipõrandaküte, mis on reguleeritav ruumi seinal olevate termostaatregulaatorite abil. Põrandaküttekollektorid on seinapealsed ning asuvad 1. korruse esikukapis ja 2. korruse sanitaarruumis.

Projekt:
Rootsiküla eramudArendaja:
Hepsor OÜArhitekt:
AB Korrus OÜEhitaja:
Mitt & Perlebach OÜPaigaldaja:
OÜ MaaküteValmimisaeg:
2017


Vaheta veebisaidi keelt
  KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

  OÜ Airwave on üks suurimaid kütte-, ventilatsiooni- ning kliimaseadmete riikitoojaid ning hulgimüüjaid Baltikumis, mis tegeleb antud valdkonnas alates 1999. aastast.

  OÜ Airwave on Daikin'i ametlik edasimüüja Baltikumis.

  AADRESS

  Kesk-Sõjamäe 7, 11415, Tallinn

  TELEFON

  +372 600 0970

  E-POST

  info@airwave.ee

  VÕTA MEIEGA ÜHENDUST